Neler Yeni

🔥İndirim MSI G274QPX 27'' 2K 240 Hz IPS Monitör

GHoT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Cihad Karadutlu
Aldım ama şu YouTube inceleme videosu biraz kafamı karıştırdı.

Byte

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
208
İsim
Burak B
2K 240 Hz için fiyat aşırı iyi ama incelemeler pek iyi değil.
3 yıl önce 4500 TL ye aldığım Odyssey G7 hala best bana göre. İyi ki almışım diyorum başka monitöre bakamıyorum :D
1 MS GTG, renkler mükemmel ve ips glow, color banding gibi sorunlar yok.

MurHas

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Murat Demir
8 bit yerine 10 bit olsaydı alırdım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
engin gül
bu üründe sanırım native g-sync yok. aylardır gerçek g-sync modüllü bir monitör arıyorum bulamadım. en ucuzu 24 bin lira. 7 senedir g-sync pg248q kullandıktan sonra adaptive syncli vg27aq'u denedim ve gerçekten korkunç bir deneyimdi. gerçek g-sync ile alakası yok. hemen iade ettim amazona ama bu sefer de 2k monitörsüz kaldım. bana bir monitör bulabilir misiniz g-sync modüllü? sistemim 5800x + 3080ti . ips veya tn farketmez. sadece g-sync modülü olması lazım.

ValarMorghulish

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
259
İsim
MCA
Arkadaşlar ben iptal edicem almak isteyen varsa alsın. Sebep olarak elimde 4060ti ekran kartı var ekran kartını satıp daha yüksek modele geçmem lazım. oda bütçeyi zorlamaya kaçıyor. 1080p den devam.

_berdan_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
568
İsim
_berdan_
Arkadaşlar ben iptal edicem almak isteyen varsa alsın. Sebep olarak elimde 4060ti ekran kartı var ekran kartını satıp daha yüksek modele geçmem lazım. oda bütçeyi zorlamaya kaçıyor. 1080p den devam.
bence iptal etmeyin bir daha zor bulursunuz bu fiyata

Iberg

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Ayberk
Ne kadara düşmüştü acaba ?

PunkiesT

80+ Bronze
Fiyat güzelde ghosting veya her hangi bir sorunu çıkartırmı sizce bir kaç kötü yorum vardı .

Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
Bager Altındağ
4060ti 2k için yeterli bir kart
Hocam ben de bunu düşündüm ama etinden sütünden tam faydalanamayacak olduğum için almadım, 240 hz üst düzey oyuncular için ve rekabet oyunlarında alırsın o kadar fpsyi, genel olarak msı kullanıcılarına baktım, memnuniyet oranları da baya düşüktü ve son olarak ghosting oranları da yüksek

PunkiesT

80+ Bronze
Hocam ben de bunu düşündüm ama etinden sütünden tam faydalanamayacak olduğum için almadım, 240 hz üst düzey oyuncular için ve rekabet oyunlarında alırsın o kadar fpsyi, genel olarak msı kullanıcılarına baktım, memnuniyet oranları da baya düşüktü ve son olarak ghosting oranları da yüksek
Nerede gördün zaten türkçe incelemesi yok yani alınabilecek pek alternatifte yok bu özelliklerde

Nanaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
277
İsim
Kayhan Uygun
Fiyat güzelde ghosting veya her hangi bir sorunu çıkartırmı sizce bir kaç kötü yorum vardı .
Bu monitörün aynı özellikli olan başka bir msi modelini kullanıyorum gözün kapalı alabilirsin.

Top Bottom