Neler Yeni

Çözüldü✓ Msi gaming z 3080 gaming/silent mod ?

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,157
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10
@Amanita komik olan nedir tam olarak açıklar mısın biz de gülelim ?

Allmuted

80+ Bronze

Trifact

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,372
İsim
Yusuf
Valla kanka o kadar para verdik adamlar bi switch bile koymamış. 76 dereceleri görüyorum canım sıkılıyo bi tık
yok kanka abartma satışlık bir durum yok. oyunlarda ısı değerlerinin düşük görmek istiyorsan falan afterburner kur fan devrini kendin %70'e veya üzerine kendin ayarla buz gibi tutacaktır kartı.

sasamblae

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
281
İsim
asemo boa
msi 3080 gaming trio x var. 50-59derece arası fan acmıyor. 60derece ve üstüne cıkınca kart fanlarını acıyor. genellikle doom eternal,daying light,cs2,god of war gibi oyunlarda 70derece üstüne cıkarmıyor. fanlar 900-1900rpm arası dönuyor temposuna sıcaklıgına gore. silent mod msi center uzerınden kontrol edebiliyorsun. cok sessiz ve performanslı bir kart baya memnunum. afterburner da fan kısmında sync acmazsan bu dedıklerım gecerli olmuyor. ilk zamanlarda bendede 75-80 derecelere geliyordu sync ozelliğini actım stabil kendi kendine ayarlıyor herseyı seste fazla olmuyor kasada.

Allmuted

80+ Bronze
Hepinize çok teşekkür ederim. Kartı önce garantiye yolluyorum genelde sıfır blok takıp yolluyolar ondan sonra ayarını çekip kullanmaya devam edeceğim..

Top Bottom