Neler Yeni

Çözüldü✓ MSI garanti firması anakartın 75 derece chipsetine normal diyor

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,096
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
İnşallah Hocam, bakın ne farkettim garanti firması buradaki parçayı takmayı unutmuş anakartı bu şekilde yollamışlar bana ve buradaki ses yongasını da yamultmuşlar
Yazacak çok şeyler var da kötü şeyler yazıp moralini bozmak istemiyorum reis sorunu çözmeye odaklanalım. Sen bu anakartı nereden aldın ora ile de iletişime geç servisi de ara kapanmadan bu durumu da bildir. Benim de başıma benzer olay gelmişti garantiye monitör yolladım sorunu kabul etmediler senin gibi ve geri yolladıklarında monitorün ayaklıklarını, adaprönü ve kablolarını yollamamışlardı.

Teknik servise gönderirken ürünün görsellerini aldınız mı? Argümanlarınızı toplayın ve yakalarına yapışın. Bu işten kaçamazlar.
Teknik servise gönderirken evet almıştım fotoğrafını hocam zaten belgelerde de bütün kutu içeriğiyle beraber eksiksiz ulaştı yazıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yazacak çok şeyler var da kötü şeyler yazıp moralini bozmak istemiyorum reis sorunu çözmeye odaklanalım. Sen bu anakartı nereden aldın ora ile de iletişime geç servisi de ara kapanmadan bu durumu da bildir. Benim de başıma benzer olay gelmişti garantiye monitör yolladım sorunu kabul etmediler senin gibi ve geri yolladıklarında monitorün ayaklıklarını, adaprönü ve kablolarını yollamamışlardı.
İtopyadan aldım hocam iletişime geçtim hem garanti firması hem de itopya ile ürünü eksiksiz bir şekilde sorunu detaylı yazarak tekrardan gönderdim

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,096
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Teknik servise gönderirken evet almıştım fotoğrafını hocam zaten belgelerde de bütün kutu içeriğiyle beraber eksiksiz ulaştı yazıyor

İtopyadan aldım hocam iletişime geçtim hem garanti firması hem de itopya ile ürünü eksiksiz bir şekilde sorunu detaylı yazarak tekrardan gönderdim
Hadi hayırlısı bakalım sonunda ne olacak.

Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Yigit aslan

İtopya sıkıntı yapmaz. Bende de iade durumu oldu hiçbir sıkıntı olmadı.

LenKys

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,594
İsim
Osman Trifilli
Instagram
trifilli_osman
kasanın kapaklarını neden açıyorsun hava akışını bozuyorsun kasa zaten ona göre tasarlanıyor
Aynen hocam haklısın kapaklar kapalı olsa kesin 40 derecede çalışır chipset

İtopya sıkıntı yapmaz. Bende de iade durumu oldu hiçbir sıkıntı olmadı.
Servisin iade kararı çıkartması lazım yoksa kabul etmiyorlar hocam

@Marsil hocam anakartı iade/değişim kararına aldılar iade istedim para da hesabıma yattı çok şükür rahatladım üzerinde anakartı garantiye gönderirken unuttuğum mouse un usb si de geldi bana geri

keremast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
750
İsim
okr
Merhaba arkadaşlar msi x570s ace max anakartımı garantiye yolladım garanti firması bir sorun bulamadık deyip geri yolladılar ama chipset sıcaklığı 75 derecelere ulaşıyor
yanı b450 bir anakart değil bu. X570 chipsetinin bu kadar ısınmasını normal buluyorum şahsen.

LocutuS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
220
İsim
Ahmet Ahıskalı
@Marsil hocam anakartı iade/değişim kararına aldılar iade istedim para da hesabıma yattı çok şükür rahatladım üzerinde anakartı garantiye gönderirken unuttuğum mouse un usb si de geldi bana geri
Senin adına çok sevindim. Anakart gibi tüm bileşenleri taşıyan bir parçanın bu kadar sıkıntılı çıkması insanın sinirlerini bozar gerçekten. Fiyatlar biraz yükseldi ama inşallah daha iyisini alırsın. 👍🏻

Top Bottom