Neler Yeni

🔥İndirim Msi Mag 600W güç kaynağı psu Amazon 1600₺

Hydranoid

80+ Bronze

Uzun zamandır güç kaynağı bakınıyorum nispeten en uygun olarak bunu buldum 4-5 gündür bu fiyatta ben alacaktım ama ihtiyacım yok şimdilik almamak için bahane alıyorum stokta kalırsa yarın akşam ben alırım :D 1470e de 500W var ben Rtx 4060 veya türevlerinden alacam bütçem inanılmaz kısıtlı diyorsanız onu da alıp orta seviye bir işlemciyle sistemi besleyebilirsiniz 130 lirayı başka yere aktarabilirsiniz ya da 3 tane normal olmak şartıyla çiğköfte dürüm yiyebilirsiniz. Diğer konulardaki Amazon 200 liraya 80 veya 300 e 120 indirimlerini de bir araştırın Naysla daha da ucuza gelir bir de bir şey sormak istiyorum bu tarz yerlerden alınan ürünlerin garantisi nasıl oluyor? Garantiye anlaşmalı kargoyla mı gidiyor yoksa elden mi gönderiyoruz kargo cart curt nasıl oluyor acaba
Mesaj otomatik birleştirildi:

Unutmadan 12V çift kanaldan veriyor yani bu şu demek oluyor bir ekran kartına bir işlemciye 1. Kanal 23W 2. 21W veriyor galiba 23W ise 270-275W yapıyor yani bu şu demek oluyor 270W ı geçen ekran kartı takarsanız ekran kartı beslenmiyor kapanmalar olabiliyor. Kaba mantıkla şöyle anlatayım tek kanal 600W 12V tek kanaldan 550W verse ekran kartınız 500W işlemciniz de atıyorum 40W güç istese o sistemde nispeten sorun olmaz ama bunda 280-300w güç isteyen ekran kartı ve 10W güç isteyen işlemci olsa bile sistemi beslemiyor sayılarda mantık aramayın. Demek istediğim sınırlamanız çok fazla 240-250w isteyen ekran kartını aşmayın

Son düzenleme:
Top Bottom