Neler Yeni

MSI MAG CORELIQUID M360 Alınır mı?

muzunman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Mehmet N. Uzunman
Merhaba, ben msi core liquid m360 sıvı soğutma almak istiyorum. Fiyatı bildik markalara göre daha uygun. Web sen değilde mağazadan yarın gidip almak istiyorum. Kasayı aldım. Hafta sonu beklemeden gidip vatandan almak niyetim. Ancak bu sıvı soğutma hakkında webte ne bir video ne inceleme nede bir yorum var. Galiba çok yeni. İçinizde kullanan var mı? Bilgi verebilecek olan?

MSI MAG CORELIQUID M360​

DiaYsf

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yusuf
Kanka öğrenirsen buraya da yaz sana zahmet :)

muzunman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Mehmet N. Uzunman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Açıkçası korkarak aldım. Sonuçta kimsenin incelemediği videosu bile olmayan bir soğutucu. Hakikaten çok iyi bir iş yapmışım. Anakart,
ekran kartı ve birde bu soğutucu son derece güzel oldu. Boşta 34-36 derece oyunlarda ise 65 dereceyi buluyor işlemci sıcaklığı. Vatandan birde Cooler Master MasterBox TD500 kasa aldım. 7 tane argb 120 mm fan var şu anda kasa. Hava akışı iyi olunca sıcaklıkta 65 dereceyi geçmiyor. Malzeme kalitesi falanda çok iyi. İyi ki almışım. Montajına dikkat edin. Üste ve borular öne gelecek şekilde montajlarsanız hiç bir sorun yaşamazsınız. İleride ne olur bilmiyorum ama şu an keyfim yerinde. Birde anakart ekran kartı ve soğutmanın aynı marka olması hepsinin gri ve siyah ağırlıklı olması tek bir parça gibi durmasını sağladı. Son derce uyumlu oldu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

3236 TL ye aldım vatandan.
İndirime girmiş, bu soğutmayı kaçırma.

Son düzenleme:
Top Bottom