Neler Yeni

MSI MPG A850GF Alınır mı?

Zelrael

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
360
İsim
Enes Var
Bu son attığım uzatma kablosu değil ama 3 x8 pini direkt olarak PSU dan birleştiriyor. Bunu RGB olmasa dahi mecbur kullanmam gerekiyor. Yanlışsam düzeltin.
Dediklerim strimmerlar içinde geçerli, kullanma

draqla

80+
Dediklerim strimmerlar içinde geçerli, kullanma

Tek kablo olarak RGB kablo kullanamaz mıyım peki? Videoda gördüğümüz gibi normal kabloda çok kötü bir görüntü oluşuyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

RGB kabloları çok sevdim açıkçası verimli bir şekilde kullanmanın bir yolu yok mu

Son düzenleme:

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
907
İsim
Baran Kut
Kaynak: Jonnyguru, corsair psu'larını tasarlayan adam. Testleri SunMoon ile yapmış.
Hocam şu kaynağın linki vs. var mıdır acaba? Ben aktif olarak kullanıyorum 2 farklı uzatma kablosunu da ne gibi voltaj problemleri çıkarıyormuş merak ettim.

Gif Man

80+ Gold
F/P Olarak Bunu Tavsiye Ederim .

draqla

80+
Hocam şu kaynağın linki vs. var mıdır acaba? Ben aktif olarak kullanıyorum 2 farklı uzatma kablosunu da ne gibi voltaj problemleri çıkarıyormuş merak ettim.
Ben de merak ettim arkadaş bombayı bırakıp kaçtı. Aradım ama bulamadım. Bulabilirsen benimle de paylaşır mısın?

Uzatma kablosunu RGB olarak mı kullanıyorsun bu arada?

Daha çok kaliteli olsun sorun çıkarmasın peşindeyim. Bir de ATX 3.0 ne kadar önemli.

Son düzenleme:

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
907
İsim
Baran Kut
Ben de merak ettim arkadaş bombayı bırakıp kaçtı. Aradım ama bulamadım. Bulabilirsen benimle de paylaşır mısın?
Hocam az bakındım ama aşırı az örneği var ve muhtemelen kablonun ilk serisinde.

Uzatma kablosunu RGB olarak mı kullanıyorsun bu arada?
Yanında gelen uzatma kablosuyla RGB led şeritini birlikte kullanıyorum. İşini garantiye almaksa amacın ve görüntü yakalamak istiyorsan kablosunu gizleyecek klipsleri var. Uzatma kablosunu kullanmaz sadece şerit ledini kullanırsın. Ben ikisini bir arada kullanıyorum ve şu ana dek bir problem yaşamadım bakalım.

Bu da güzel psu. Test listelerinde yükseklerde.

draqla

80+
Hocam az bakındım ama aşırı az örneği var ve muhtemelen kablonun ilk serisinde.

Yanında gelen uzatma kablosuyla RGB led şeritini birlikte kullanıyorum. İşini garantiye almaksa amacın ve görüntü yakalamak istiyorsan kablosunu gizleyecek klipsleri var. Uzatma kablosunu kullanmaz sadece şerit ledini kullanırsın. Ben ikisini bir arada kullanıyorum ve şu ana dek bir problem yaşamadım bakalım.

Bu da güzel psu. Test listelerinde yükseklerde.
MSI MPG A850GF için çok kararsız kaldım. ATX 3.0 versiyonundan daha kaliteli diyen de var ATX 3.0 olmayan PSUya para verilmez diyen de. Her kafadan farklı ses çıkıyor kafam çok karıştı. Bu PSU ların güncel bir inceleme listesi var mıdır? Bulduğum en yeni kaynak 1 sene önce.

Birkaç gündür sadece PSU bakıyorum sistemi taşıyan parça olmasa al kullan bozuluyorsa bozulsun dicem o da olmuyor.

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
907
İsim
Baran Kut
MSI MPG A850GF için çok kararsız kaldım.
Hocam bence az daha kıy paraya ve A850G modelini al derim. 1000W olanını kullanıyorum ben ucuza geldi diye almıştım. Normal 850w olanı alıyordum.
Bu PSU ların güncel bir inceleme listesi var mıdır?
Hocam var da çok detaylı ya. Basit liste olanı atayım. Oradan A-tier veya B-Tier'da olanları tercih et.

draqla

80+
Hocam bence az daha kıy paraya ve A850G modelini al derim. 1000W olanını kullanıyorum ben ucuza geldi diye almıştım. Normal 850w olanı alıyordum.

Hocam var da çok detaylı ya. Basit liste olanı atayım. Oradan A-tier veya B-Tier'da olanları tercih et.

MSI | MPG : A1000G [non-PCIE5] / A-GF [5]

MSI A-GF
modelini A tier koymuş A-G modeli örnek vermi G serisi ile GF serisi aynı mı acaba?

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
907
İsim
Baran Kut

MSI A-GF
modelini A tier koymuş A-G modeli örnek vermi G serisi ile GF serisi aynı mı acaba?
Hocam bir alt modeli galiba. Malzeme kalitesi, fan, boyut ve belki girişler olarak farklılıklar vardır.

Zelrael

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
360
İsim
Enes Var
Cultists discord sonucunda bir kaç kere söyledi geçmişte. Girip arama kısmından bakabilirsin.

MSI A-GF
A-G daha iyi, aynı değiller.

Bu arada illaha uzatma kablosu kullanacaksan jonny şöyle bir makale yayınladı böyle yap
Yine ideal değil ve voltaj düşüşüne neden oluyor ama stok strimmer kadar devasa değil.

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
907
İsim
Baran Kut
Cultists discord sonucunda bir kaç kere söyledi geçmişte. Girip arama kısmından bakabilirsin.

A-G daha iyi, aynı değiller.

Bu arada illaha uzatma kablosu kullanacaksan jonny şöyle bir makale yayınladı böyle yap
Yine ideal değil ve voltaj düşüşüne neden oluyor ama stok strimmer kadar devasa değil.
Hocam peki bunları baya uzun süre kullananlar bulunmakta. Onlarda neden bir problem yaşanmadı şimdiye kadar?

Bir de hocam rica etsem Discord linkini atabilir misiniz Cultist Network'ün? Bulamadım da.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,648
Üyeler
153,593
Son üye
exriov
Top Bottom