Neler Yeni

MSİ RTX 3060 ventus 2x 12 gb mı GİGABYTE EAGLE 3060 12 gb mı ?

xspinoza

80+
Gigabyte'ın Eagle model kartları çok fazla ısınıyor hocam, almanızı önermem. Diğer kart çok çok serin çalışmasa da daha iyi seçenektir. Kendiniz de videolarını izleyerek kartların ısı değerlerini görebilirsiniz.

Trifact

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,377
İsim
Yusuf
iki kartta ısınan kart modelleri biri hotspotta diğeri gpu vramlerde gibi gibi. bunun yerine gigabyte'ta gaming oc serisi veya mside gaming z/x serisi soğuk çalışma konusunda baya iyiler.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Efe
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
iki kartta ısınan kart modelleri biri hotspotta diğeri gpu vramlerde gibi gibi. bunun yerine gigabyte'ta gaming oc serisi veya mside gaming z/x serisi soğuk çalışma konusunda baya iyiler.
o kadar bütçem yok maalesef bütçem 9k bu iki model arasında hangisini önerirsiniz ? MSİ gibi geliyor ama emin olamadım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

testlerde genelde 65 dereceyi geçmemiş msi

Trifact

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,377
İsim
Yusuf
o kadar bütçem yok maalesef bütçem 9k bu iki model arasında hangisini önerirsiniz ? MSİ gibi geliyor ama emin olamadım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

testlerde genelde 65 dereceyi geçmemiş msi
bu ikilemde msi alırdım. ama galax modelinede bir bakın galaxta sanırım bu segmentte ben 5 yıl kullandım çok memnundum.

Top Bottom