Neler Yeni

Öneri MSI Rx 5700 Xt alacaklar dikkatine

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
Dostum ayıp olmasın ama senin hiç utanman yok mu? Bari belirtseydin rehberi kelimesi kelimesine çaldım diye. @DA-MD2 " Doğru. Yararlı konu yapmışsınız elinize sağlık." dediğinde utanmadan bir de "Ne demek teşekkürler eklerim imzama Rx 5700 Xt hakkındaki bütün gerçekleri dedektif mi oldum naptım ben :d" yazmışsın rehber seninmiş gibi. Ha eğer Lana-Del-Rey sensen bir şey demeyeceğim.

ByEfe04

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,874
İsim
Efe Kıcır
bir firmanın fanboy olmasına gerek yok avukatımısın ?
Ben olaya objektif bakan (tarafsız demek oluyor:) ) bir insanım. İstersen Nvidia nin amelesi salağı fln filan de de umrumda olmazsın ben iki firmayida destekleyen ama doğruya doğru söyleyen bir insanım ve Nvidia fanboyu da görsem hatası varsa onu takmam AMD fanboyuda görsem hatası varsa onu takmam.

FreakyXd

80+ Silver
Dostum ayıp olmasın ama senin hiç utanman yok mu? Bari belirtseydin rehberi kelimesi kelimesine çaldım diye. @DA-MD2 " Doğru. Yararlı konu yapmışsınız elinize sağlık." dediğinde utanmadan bir de "Ne demek teşekkürler eklerim imzama Rx 5700 Xt hakkındaki bütün gerçekleri dedektif mi oldum naptım ben :d" yazmışsın rehber seninmiş gibi. Ha eğer Lana-Del-Rey sensen bir şey demeyeceğim.
mizah amaçlı diyoruz

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26

FreakyXd

80+ Silver

EMREG

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,409
İsim
napcan
İlgilendiği Kategoriler
Hım...her şey
Instagram
no
Steam
no
Facebook
no
Twitter
yok
Discord
no
Reddit
yok
Ben söyled Msi'a.Bilerek yap dedim.

T.P.G.

80+ Titanium
Nvidia öneriyoruz doğruyu söylüyoruz diye AMD fanboylarindan NVİDİA FANBOYU! Lafını yiyoruz :D oysaki AMD de de önerdiğim kartlar var üstelik işlemcilerini de öneriyorum hatta her işlemcisini öneriyorum ryzen serisi işlemciler çok iyi bizzatda 1600 af kullanıyorum buna rağmen fanboy diyorlar ya aslında bilmedikleri çok şey var belli bundan da neyse insan bazen susmak istiyor :)
Bende 3600 ve 5700XT kullanıyorum biri bana Intel fanboyu demişti unuttum şimdi :D. Nvidia önerince Nvidia, AMD önerince AMD, Intel daha iyi ''ama pahalı'' diyince Intel fonboyu oluyorsun burada :D.

Kudret

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Kudret Oktay
Bence biraz uçuk olacak ama AMD kartlarını bilerek sabote ediyorlar gibi gelmeye başladı bana. 5700 XT çok güçlü bir kart olmasına rağmen herkesin aklında soru işareti bıraktırdılar.

ByEfe04

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,874
İsim
Efe Kıcır
Bende 3600 ve 5700XT kullanıyorum biri bana Intel fanboyu demişti unuttum şimdi :D. Nvidia önerince Nvidia, AMD önerince AMD, Intel daha iyi ''ama pahalı'' diyince Intel fonboyu oluyorsun burada :D.
Hocam boşver ben takmıyorum ya bunlara sabaha kadar konuşsan anlatsan aynı salla :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
962,023
Üyeler
151,840
Son üye
mehmetto
Top Bottom