Neler Yeni

MSI Sıvı Soğutma Devir Hızı

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yiğit OKYAY
Arkadaşlar merhaba,
1 ay önce aşağıdaki linkteki MSI kasayı satın aldım.

Msi Center'ı ve sıvı soğutmayı ilk defa kullandığım için size bir sorum var.
Öncelikle MSI Centerdaki hiçbir programı aktif etmedim. Sistemin soğutmaları otomatik olarak kendini ayarlıyor.
Fakat sıvı soğutmanın pump fan 1'i aşağıdaki resimde(sistem boşta) görüldüğü gibi sürekli olarak 2800 RPM'de dönüyor. Diğer fanlar sıcaklığa göre hızlanıp yavaşlıyor.
Buradaki fanlar tam olarak hangi fanlar bilgisi olan var mı? ve Pump fan 1 in 2800 de dönmesi ideal midir?
Teşekkürler.

Ekler

• Msi Center Fanlar.png
    Msi Center Fanlar.png
    146.2 KB · Hit: 30

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,143
İsim
Selim
Arkadaşlar merhaba,
1 ay önce aşağıdaki linkteki MSI kasayı satın aldım.

Msi Center'ı ve sıvı soğutmayı ilk defa kullandığım için size bir sorum var.
Öncelikle MSI Centerdaki hiçbir programı aktif etmedim. Sistemin soğutmaları otomatik olarak kendini ayarlıyor.
Fakat sıvı soğutmanın pump fan 1'i aşağıdaki resimde(sistem boşta) görüldüğü gibi sürekli olarak 2800 RPM'de dönüyor. Diğer fanlar sıcaklığa göre hızlanıp yavaşlıyor.
Buradaki fanlar tam olarak hangi fanlar bilgisi olan var mı? ve Pump fan 1 in 2800 de dönmesi ideal midir?
Teşekkürler.
Normal ben genelde 2500 de kullanıyorum ama ağır oyunlarda 3 bine çekiyor 👍 gürültüsü olmuyor pompa fanınin genelde

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,240
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Pump değerinin yüksek olması çok önemli olmuyor. Fanların eşlik etmesi de normal. Bir reddit yazısında pump değerinin stabil derecede yüksek olmasının ömrü açısından iyi olduğunu yazmıştı bir kullanıcı.
Her türlü sorun yok pompa fanı sonuçta.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yiğit OKYAY
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Çok teşekkür ederim yorumlarınız için :)

Top Bottom