Neler Yeni

MT-25 ile başlanır mı?

yakar41

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
601
İsim
tunahan
Yaklaşık 2 senedir bu motoru almak için fabrikada çalışıyorum. Babam çalışmayı bırakmamı ve derslerime odaklanmamı söyledi, çukurova üniversitesini kazanırsan kalanı tamamlarım istediğin motoru alırız dedi. Çok şükür kazandım, az öncede konusu açıldı. Uzun zamandır 50cc scooter kullanıyorum, bir kaç defa arkadaşımın cg sini kullanmıştım. Biliyorum bu cgye scootera benzemez ama az çok bilgim var motor hakkında. Açıkçası 125'lik ile başlayıp al sat yapmayla uğraşamam bir kere alır onunla kalırım. Bu yüzden hayalimdeki motoru almak istiyorum direk. Sakin kullanabileceğime inanıyorum, parçalarıda pahalı farkındayım. Alır almaz takoz vs ne gerekiyorsa takarım. Siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında mt25 ile başlanır mı? Lütfen hayabusayla şununla bununla başla falan yazmayın, ciddi soruyorum.
Arkadasim aldı18 e girer girmez çok aşırı memnun eğer sağ eline hakim olabileceğine inanıyorsan bir sorun yaşamazsın kawasaki z750 ile başlayıp hiç kaza yapmamış insanlarda tanıyorum motorun alt devirlerde canı yok çünkü bilmeyen kisi r6 dan daha hizlk daha iyi sanıyor ama öyle değil tabi ..

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,871
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci
Trafiğe alışkınım 1-1.5 sene okula git gel yapmıştım hep.
Mt25'nkileri bilmiyorum ama alacağın motorun frenleri düzgün olsun onun harici başlanabilir gaza gelmedikçe.Mesela mt07 mis gibi motor ama durmuyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,725
Üyeler
140,691
Son üye
Real Strength
Top Bottom