Neler Yeni

Mühendislik için kasa mı laptop mu ?

tatarian

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Özgür Uğurlu
Evden çalışan masabaşı mühendislerinden olacaksanız masaüstü, öğrencilik döneminizde yardımcı olması ve ileride de hareket halinde olan bir mühendis olacaksanız notebook. En saf gücü elde etmek için uygun bütçeyle ikisi de alınabilir.
Şöyle bir şey düşünüyorum şimdi sonuçta henüz hazırlık öğrencisiyim ve önümde daha bir , bir buçuk sene var şu dönem kasa alıp koysam ilerleyen dönemde para biriktirerek orta halli bir laptop alsam işimi görür mü sence ?

Toroslu

80+ Bronze
Şöyle bir şey düşünüyorum şimdi sonuçta henüz hazırlık öğrencisiyim ve önümde daha bir , bir buçuk sene var şu dönem kasa alıp koysam ilerleyen dönemde para biriktirerek orta halli bir laptop alsam işimi görür mü sence ?
Görür.

Lucky

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Ali Emre Karadağlı
Merhabalar arkadaşlar ben bir üniversite hazırlık öğrencisiyim. Okuduğum okulda bölüm seçimi birinci sınıfın sonunda ikinci sınıfa geçmeden yapılıyor kafamda ya bilgisayar mühendisliği ya da elektrik elektronik var fakat ne tür bir bilgisayar almam konusunda kafam karışık oyun oynamayı bilgisayar başında zaman geçirmeyi seviyorum ama illa ki bilgisayar okul içinde lazım olacak. Sizler ne dersiniz ne tavsiye edersiniz yanıtlarınıza tavsiyelerinize açığım iyi günler .
Laptop tavsiye ederim daha kullanışlı taşıması kolay olur mühendis için

Oğuzhan Yücel

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
595
İsim
Oğuzhan yücel
Merhabalar arkadaşlar ben bir üniversite hazırlık öğrencisiyim. Okuduğum okulda bölüm seçimi birinci sınıfın sonunda ikinci sınıfa geçmeden yapılıyor kafamda ya bilgisayar mühendisliği ya da elektrik elektronik var fakat ne tür bir bilgisayar almam konusunda kafam karışık oyun oynamayı bilgisayar başında zaman geçirmeyi seviyorum ama illa ki bilgisayar okul içinde lazım olacak. Sizler ne dersiniz ne tavsiye edersiniz yanıtlarınıza tavsiyelerinize açığım iyi günler .
Laptoplari daha çok sunmak icin kullaniyorsun butcen el veriyorsa 2kya islemsicisi guzel bir laptop 4 5 kyada kasa alman olur

Çınar Yaşar

80+ Gold
Oyun da oynanıcak ise kasa PC ama işin içinde okul olduğu için laptop tercih ederim.

Aşık Diktatör

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,275
İsim
Furkan Daşcı
Laptap tabikide iyi olur fakat fiyatları malum sistem iyi olsun ama fiyatı ucuz olsun diyosan toplama pc ama her yerde kullaniym para da sıkıntı deil diyosan laptop

easy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
287
İsim
can
dsotum hazırlıkrta işin olmaz hatta ilk yılda çok az olur bence şuan kasa al ilerde para biriktirirsin kasayıda satarsın laptopa geçersin

Cosmoscuk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Arda Can Şahin
Laptopa biraz fazla para bayılırsın ama senin için çok daha fazla kolaylık olur reis.

Knife

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
260
İsim
Derin Berkoz
laptop cunku masaustunu tasıyamazsın ama diyorsan ki ben oyunda oynarım o zaman masaustu kankam

CeGe68

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
119
İsim
Cemal Geçgel
Instagram
cemalgecgel68
Steam
CeGe68
tabii ki laptop yazılım felansa zaten orta halli bir şey yetiyor

ByKlass

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Seyit
Paran varsa çok iyi bi netebook tabi parası çok iyi oldumu özellikleride iyi olur. Ama kısıtlı bütçe için masa üstü tabii ki, ki laptoplar uzun ömürlü değil en iyisi masa üstü

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
966,664
Üyeler
152,716
Son üye
muratketn
Top Bottom