Neler Yeni

🔥İndirim 🔥Mükemmel EA Black Friday indirimleri🔥

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

N1GHT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Eren
bf ve nfs lerin hepsini alırımda crysis remastered almıştım steamden pakaet halinde 1 2 3 vardı ondan sordum steam e de bi bakın belki düşük fiyatta olabilir
Ekran görüntüsü 2023-11-22 203201.png

hocam bu durumda fiyatlar

_AhmeT_-

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
503
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Pc İle Alakalı her şey Ve Yazılım

_AhmeT_-

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
503
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
steam çok saçma fiyatlara çıktı hocam dolar kuru yüzünden zaten doğru belli bişey alamıyoduk şimdi hiç alamayız böyle olacağını bilsek deli gibi yatırım yapardık
ea play de kart numarası kaç rakamlı olmalı bende hata veriyor

_AhmeT_-

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
503
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Hocam daha alışveriş yapmadım da nasıl hata veriyor ki normalde 16 oluyor sanırım
bilmiyom valla yaw yarın okuldan dönerken karta para atarım önce bf yi ertesi gün de nfs ile witcher 3 alırım bir gta 5 almak nasip olmadı daha

N1GHT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Eren
bilmiyom valla yaw yarın okuldan dönerken karta para atarım önce bf yi ertesi gün de nfs ile witcher 3 alırım bir gta 5 almak nasip olmadı daha
Epic gta 5i beleş verdi nasıl alamadık onu ya benim pc çok eskiydi o zaman oynayamam zaten kafasıyla alamadım epicde kullanmıyodum o zaman siz yavaş yavaş alın hocam vakit bol kasım 28 son gün

_AhmeT_-

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
503
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Epic gta 5i beleş verdi nasıl alamadık onu ya benim pc çok eskiydi o zaman oynayamam zaten kafasıyla alamadım epicde kullanmıyodum o zaman siz yavaş yavaş alın hocam vakit bol kasım 28 son gün
para oluyo yanımda kartı evde unutuyom kart la para oluyo daha güzel oyunlar oluyo bu seferde gta hep kalıyo

N1GHT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Eren
para oluyo yanımda kartı evde unutuyom kart la para oluyo daha güzel oyunlar oluyo bu seferde gta hep kalıyo
Bütceniz varsa gta 6 yı bekleyin derim hocam oyun dünyasını sarsacak gibi duruyor herkes trailer'a kitlenmiş durumda zaten gta 6 çıkınca kemik tayfa oraya geçer online da pek adam kalmaz hatta serverlar bile kapatılabilir ama yok online umrumda değil ve gta 6 ya verecek bütcem yok derseniz alın gta 5 pişman ettirmez bi zaman sonra sıkabilir ama

_AhmeT_-

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
503
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Bütceniz varsa gta 6 yı bekleyin derim hocam oyun dünyasını sarsacak gibi duruyor herkes trailer'a kitlenmiş durumda zaten gta 6 çıkınca kemik tayfa oraya geçer online da pek adam kalmaz hatta serverlar bile kapatılabilir ama yok online umrumda değil ve gta 6 ya verecek bütcem yok derseniz alın gta 5 pişman ettirmez bi zaman sonra sıkabilir ama
paradan yana sıkıntı yokda gta 6 yı biraz daha beklersem üni ye geçerim artık

_AhmeT_-

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
503
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler

oEnesQlf

80+ Silver