Neler Yeni

🔥İndirim EA Play indirimleri 🔥🔥🔥 EA SPORTS FC 24 600 TL BF 1-5 SERİSİ 75 TL KAÇIRMA

Hermitus

80+ Bronze
Knk bu sunucularda hile olmuyor mu
hile oluyor tabii ki ancak hile yapan kişi fark edilir hemen discord da klan sunucusuna reportlanır daha sonra hileci ban yer ve bu sunucuya bir daha giremez. bu yüzden herkes klan sunucusunda oynmayı önerir ea'ın kendi serverında hileci gelirse oyun içi reportlasan dahi bir şey olmaz tek yapabileceğin hileciye sövmek olur zaten umursamıyorlar :D

Oğlum şaka mı bu yorumlar yıllardır ben arkamı yırtarak oyun kovaladım kar ettim, adam daha launcheri hayatında görmemiş, 1 günde herşeyden faydalanıyor, Aynen kardeşim oyun evine kargo olarak gelicek onu sormayı unutmuşun, sizin 2K fiyatı görüp ben neden zamanında bu oyunu almadım iye yırtınmanız gerekirken şuan burda faydalanıyorsunuz.

Hele şu epic gamese laf yapıp şimdi paşa paşa oyun alanları hiç bahsetmiyorum aşırı gerginim.
Hep böyle olur kral bende senin gibiyim

Beguile

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
420
İsim
Beguile
Arkadaşlar bende Gamepass var. Kutuphanemde BF5 gözüküyor acaba önceden bedava verilincemi aldım yokda Gamepass olduğu için mi gözüküyor bilmiyorum. Sizde nasıl?

Dahası  
Reaksiyon skoru
901
İsim
Onur Uygun
İlgilendiği Kategoriler
PC toplama
Instagram
onur27uygun
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Alp Er
Arkadaşlar bende Gamepass var. Kutuphanemde BF5 gözüküyor acaba önceden bedava verilincemi aldım yokda Gamepass olduğu için mi gözüküyor bilmiyorum. Sizde nasıl?
Daha önce indirmişsen EA Play aboneliğinle kütüphanene ekliyor diye biliyorum. Hiç indirmedim diyorsan demek ki almışsın bedava verilince falan. Ben böyle düşünüyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
124
İsim
Caner Karaca
Bende BF5 normal sürümü var, definitive edition'a nasıl yükseltebilirim? Yapmaya çalışınca hata veriyor.

misemise

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Mert Ketenoğlu
Arkadaşlar Ea Play den Ea Sport Fc 24 satın aldım. Oyun gelmedi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Bahatur Han Üstün
çok kararsızım acaba 540TL versem mi diye, hadi beni ikna edin

N3CM1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Mücahit Necmeddin ÇOLAK
Arkadaşlar Ea Play den Ea Sport Fc 24 satın aldım. Oyun gelmedi.
geldi mi ?
ben de aldım bi yarım saattir envantere gelmedi hala ama üst mesajlarda birinde aynısı olmuş sonradan düşmüş envantere. düşer heralde bizimki de
Mesaj otomatik birleştirildi:

geldi mi ?
ben de aldım bi yarım saattir envantere gelmedi hala ama üst mesajlarda birinde aynısı olmuş sonradan düşmüş envantere. düşer heralde bizimki de
bunu yazarken gelmiş envantere :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
977,378
Üyeler
154,566
Son üye
muzotektuga
Top Bottom