Neler Yeni

Müzik ağırlıklı olmak üzere fiyat performans kablosuz kulaklık önerisi

Ferhxt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Ferhat
Bütçe
800
Genelde enstrümantal ve ya bass ağırlıklı yüksek tempolu olmayan müzikler dinliyorum düşük gecikmeli Bluetooth 5.0 üzeri silikonlu kablosuz kulaklık önerisi alabilir miyim bütçe sınırsız tabi 600-800-1000 civarları olursa iyi olur aslında aklımda 2 cihaz var SoundPEATS H2 ya da SoundPEATS air 3 pro bunlardan da hangisi tercih edilebilir kullananlar memnun olanlar sorun yaşayanlar var mı?

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,860
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113

Ferhxt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Ferhat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Genelde enstrümantal ve ya bass ağırlıklı yüksek tempolu olmayan müzikler dinliyorum düşük gecikmeli Bluetooth 5.0 üzeri silikonlu kablosuz kulaklık önerisi alabilir miyim bütçe sınırsız tabi 600-800-1000 civarları olursa iyi olur aslında aklımda 2 cihaz var SoundPEATS H2 ya da SoundPEATS air 3 pro bunlardan da hangisi tercih edilebilir kullananlar memnun olanlar sorun yaşayanlar var mı?
Xiaomi Poco F3 kullanıyorum dolby atmos var xiaomi kulaklıklarda pek benim istediğim gibi bir şey bulmadım

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5

İki ürün de sıklıkla öneriliyor.

Evil Belief Hocam forumu bırakmasaydı daha detaylı yardımcı olurdu.

Buds 2 çoğu zaman 1000 TL altına iniyor.

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,021
İsim
Oğuz Oğuz
Oppo enco air’e bakabilrisin.

Ferhxt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Ferhat

Ferhxt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Ferhat

Jabra elite 3 almayı düşünüyordum ama bana pek f/p gibi gelmedi fiyatına göre aslında iyi ama SoundPEATS H2 ya da SoundPEATS air 3 pro daha çok kafama yattı hem fiyat hem de f/p olarak ka
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şansıma küseyim .d
Mesaj otomatik birleştirildi:

Galiba SoundPEATS air 3 pro alacağım
SoundPEATS H2 de düşünüyordum ama air 3 pro nun hybrid olması sebebiyle fikrim bu gibi tabi hala önerilere açığım

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,236
Üyeler
140,793
Son üye
Salihzzeki
Top Bottom