Neler Yeni

🔥İndirim 🔥N11 Samsung Galaxy Tab A9 Wi-Fi 4 GB 64 GB Tablet Kuponla 2949TL🔥

Jrw4tt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Furkan

Siene

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
490
İsim
Sinan İ.
Eğer öncesinde yüksek ppi li bir ekran kullandıysanız 800p çok kötü gelecektir. Şuanda giriş seviye telefonlar bile fullhd+ geliyor. Sadece dizi film izlemek için çokda tavsiye etmiyorum.
Kullandığım E-tab 5 ekranı baya kötü ama çokta umurumda olmuyor çünkü ben kaliteli dizi ve filmleri tv den seyrediyorum bunda ise işyerimde öyle çerezlik vakit geçirmelik şeyleri izliyorum.
Şimdi arkadaş fotoğraf atınca ekran boyutu dikkatimi çekti daha önce bakmamıştım ekran boyutuna. 10 inç den aşağı almam küçük pek işime yaramaz.

Bünyamina

80+ Gold
Masaüstü pcniz varsa yatarken dizi,film,anime izlemek için yada kardeşine,çocuğuna alınabillir
Bir sürü seçenek için değerlendirilir. Kampanyalar ile de uyguna getirir.

ConquerorXIV

80+ Gold
" 4 GB "
Paper Mario Finger Wag Sticker - Paper Mario Mario Finger Wag Stickers
Samsung da ram plus yani Sanal ram var hiç yoktan iş yapar

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,240
İsim
SEYF
Bu şekilde alınca çok iyi oluyor. :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gayet güzel. Şey soracağım sana kılıf ve ekran koruyucuyu nereden almıştın hatırlıyor musun ?
Alan arkadaşlar adaptör almayı unutmasın.
trendyoldan almıştım ama bence kapaklı olan kılıflar çok daha mantıklı elle tutunca bir şey olmuyor cihaz küçük ama 1 2 saat tutamıyorsun. o yüzden kapaklı sabit tutacak modeller daha iyi onlardan alınması gerekir bence. Ve bence samsung orj sarj aleti lazım diğerleri yavaş sarj ediyor

Bünyamina

80+ Gold
trendyoldan almıştım ama bence kapaklı olan kılıflar çok daha mantıklı elle tutunca bir şey olmuyor cihaz küçük ama 1 2 saat tutamıyorsun. o yüzden kapaklı sabit tutacak modeller daha iyi onlardan alınması gerekir bence. Ve bence samsung orj sarj aleti lazım diğerleri yavaş sarj ediyor
Doğru diyorsun kapaklı almak lazım. Adaptör önemli keşke kutudan çıksa.

Bünyamina

80+ Gold

Bünyamina

80+ Gold
Haklısın dostum kusura bakma incelememişim tam.
Ne kusuru olur mu öyle şey. Ben sadece doğrusunu söylemek istedim. Kafana takmamış olursun. Forumda fikirlerimizi paylaşıyoruz yardımcı oluyoruz. Eğer bir işe yaradıysa ne mutlu bize. Doğru bilgiyi ortaya çıkardık daha ne olsun. 😄

Vsermet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
516
İsim
Volkan
8gb ram -128 GB hafıza olanı amazonda 4200 TL o kafamı kurcaladı .

Bünyamina

80+ Gold
8gb ram -128 GB hafıza olanı amazonda 4200 TL o kafamı kurcaladı .
4000TL Civarına hepsiburadaya gelmişti. Bu fiyatta güzel. Hafıza ve ram güzel. Uygun bir cihaz arıyorsan attığım rakipsiz.

Son düzenleme:
Top Bottom