Neler Yeni

❌İndirim Bitti! n11'den 9-15 Kasım tarihlerinde GetirYemek restoranlarında geçerli 50 TL Kupon

IMG-20231109-WA0008.jpg

n11'den 9-15 Kasım tarihlerinde vereceğin siparişe, GetirYemek restoranlarında geçerli 50 TL Kupon.
Kuponunu, Kasım ayı boyunca GetirYemek’ten verdiğin minimum 30 TL harcama tutarındaki yemek siparişlerinde kullanabilirsin.

Kazandığın kupon kodu, 16 Kasım Perşembe günü n11 hesabına bağlı e-posta adresine iletilir. E-posta ile kodu alabilmek için Hesabım > Hesap Ayarlarım > İletişim Tercihlerim alanından iletişim izinlerini açmayı ve henüz doğrulamadıysan e-postanı doğrulamayı unutma

Son düzenleme:

Alyx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
489
İsim
Murat
n11'den 9-15 Kasım tarihlerinde vereceğin siparişe, GetirYemek restoranlarında geçerli 50 TL Kupon.
Kuponunu, Kasım ayı boyunca GetirYemek’ten verdiğin minimum 30 TL harcama tutarındaki yemek siparişlerinde kullanabilirsin.

Kazandığın kupon kodu, 16 Kasım Perşembe günü n11 hesabına bağlı e-posta adresine iletilir. E-posta ile kodu alabilmek için Hesabım > Hesap Ayarlarım > İletişim Tercihlerim alanından iletişim izinlerini açmayı ve henüz doğrulamadıysan e-postanı doğrulamayı unutma
kodu biz nereden nasıl alıyoruz link falan var mı

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,861
İsim
Okan Aslantaș
Alıntıyı görüntüle

Bunu sürekli kullanabiliyor muyuz. Yani 10 siparis versem 10 tane 50 tllik kupon mu kazanacağım

Vsermet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
411
İsim
Volkan
Saçma olmuş , iletişim mailine göndereceğiz 16 sında kullanırsın diyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Kaan
Alt limit varmı n11 alısverişlerinde yani 20 liralık bşeyde alında kod geliyor mu acaba?

xFxem

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Cem
Mailinize bakın dostlar kaçırmayın fırsatı
n11 ulasım nasıl olur acaba kısayolu var mı hocam hesabımı bloke ettiler mh arıyorum hesapla ilgili bir kısım bulamadım rastgele tuslara basıyorum mh baglasın diye arama kapanıyor.Biri 200tl olan kuponumu kendine göndermişti en son(benim bilgim yok) sonrada bloke ettiler hesabımı kaldım öylece.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
n11 ulasım nasıl olur acaba kısayolu var mı hocam hesabımı bloke ettiler mh arıyorum hesapla ilgili bir kısım bulamadım rastgele tuslara basıyorum mh baglasın diye arama kapanıyor.Biri 200tl olan kuponumu kendine göndermişti en son(benim bilgim yok) sonrada bloke ettiler hesabımı kaldım öylece.
‪+90 850 333 0011‬ müşteri hizmetleri bu bilgileri ver yardımcı olurlar

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
912,165
Üyeler
141,545
Son üye
barış44
Top Bottom