Neler Yeni

🔥📢Nays bugüne özel e-ticaret platformlarında 100TL indirim🔥📢

7mit

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
Ümit Bar
Nays tadını bozdu artık eskisi gibi değil bende taksit ile alıyorum 100tl vereceğine rahat rahat alırım daha iyi

Ömer Murat KARACA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
903
İsim
Ömer Murat KARACA
Normal kampanya dahil, müşteri hizmetlerine yazmanıza gerek yoktu. Kampanya detayında yazıyor zaten ikisi birlikte kazanılabilir diye

Cagdas5389

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
401
İsim
mecit burak kılıç
bu saatten sonra nays eski şöhretini geri yakalayamaz ilk başta dağıttı paracıkları 150 200 diye

~helloworld

80+ Bronze
nays kredi kartı alan varmı ? konusu açılmışken sorayım :kekw:
kredi kartı online olarak aldım iş bankası kredi kartım vardı onun limiti ile birleşti yani direkt onun limitini verdi 70k. kredi kartı olmayanlara iş bankasında nasıl limit veriyor onu bilmiyorum hiç kullanmadım kullanmayı da düşünmüyorum sadece denemek için yaptım lcw de ve hepsiburadada alışveriş yaparken hepsiburada worldkart kullanıyorum sıfır faiz çok taksit yapıyorum en az 6 taksit kullanıyorum her alışverişe. Defactoda nays kullanıyorum. Geri kalan yerlerde de iş bankası kredi kartı. Ne zaman baksam hep puan oluyor birikiyor migrosdan ev alışverişi yaparken de kullanıyorum o puanları naysın bir olayı kalmadı eskiden herşeyi oradan alırdım

cancan1135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
533
İsim
can
Naysın %10 e ticaret geir ödemeleri 100 tl ile sınırlandı eskiden 250 TL'ye kadar çıkıyordu 3 aydır 100 tl ile kaldı

WhoCares

80+ Gold
kredi kartı online olarak aldım iş bankası kredi kartım vardı onun limiti ile birleşti yani direkt onun limitini verdi 70k. kredi kartı olmayanlara iş bankasında nasıl limit veriyor onu bilmiyorum hiç kullanmadım kullanmayı da düşünmüyorum sadece denemek için yaptım lcw de ve hepsiburadada alışveriş yaparken hepsiburada worldkart kullanıyorum sıfır faiz çok taksit yapıyorum en az 6 taksit kullanıyorum her alışverişe. Defactoda nays kullanıyorum. Geri kalan yerlerde de iş bankası kredi kartı. Ne zaman baksam hep puan oluyor birikiyor migrosdan ev alışverişi yaparken de kullanıyorum o puanları naysın bir olayı kalmadı eskiden herşeyi oradan alırdım
haydaaaa ne anlamı kaldı o zaman nays kartın :kekw:

~helloworld

80+ Bronze
haydaaaa ne anlamı kaldı o zaman nays kartın :kekw:
nays kartın hiçbir anlamı kalmadı hocam sadece uzun boylu olduğum için alışverişimin genelini defactodan yaptığım için defactoda biraz yardımcı oluyor o kadar başka bir işe yaradığı yok artık eskiden steam için özellikle çok kullanıyordum bütün sülalenin aylık steam cashback hakkını kullanıyordum

WhoCares

80+ Gold
nays kartın hiçbir anlamı kalmadı hocam sadece uzun boylu olduğum için alışverişimin genelini defactodan yaptığım için defactoda biraz yardımcı oluyor o kadar başka bir işe yaradığı yok artık eskiden steam için özellikle çok kullanıyordum bütün sülalenin aylık steam cashback hakkını kullanıyordum
desene vedalaşma zamanı geldi

~helloworld

80+ Bronze
desene vedalaşma zamanı geldi
aynen öyle dediğim yerlerden alışveriş yapmayan adamın kullanması için bir sebep kalmadı. Kendi alanında piyasayı tek başına domine edenlere tekel mi deniyordu eğer yanlış bilmyiorsam, bir zamanların tekeli naysdı diğerlerinin 2-3 katını veriyordu. Şimdi piyasanın tekeli yok. Kim daha çok verirse ona gidecek herkes. Ayrıca herkesin nays kartlarını kullanmayı bırakması demek nays için ya çanların çalması ve herkesi çekmek için cashbackleri yükseltmek anlamına gelir ya da bir firma çıkıp naystan ve diğerlerinden daha iyi cashbackler vermesi demektir herkes kullanmayı bırakırsa naysı.

Top Bottom