Neler Yeni

🔥🔥NAYS FİZİKSEL KART ÇIKMIŞ!!🔥🔥

BGSGP

80+ Bronze
NFC Zaten Telefondan Temassız Ödeme Yapabildiğin bir şey :)
Evet de bizim burada çoğu yerde NFC sebepsiz yere pos cihazında red yiyor. Okutabiliyoruz, pos cihazı da algılıyor. 20 saniye bekledikten sonra iptal çekiyor. (Tabii yaklaşık 1 yıl önce öyleydi, şimdi değiştilerse bilemem.)

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,310
İsim
Batuhan
Evet de bizim burada çoğu yerde NFC sebepsiz yere pos cihazında red yiyor. Okutabiliyoruz, pos cihazı da algılıyor. 20 saniye bekledikten sonra iptal çekiyor. (Tabii yaklaşık 1 yıl önce öyleydi, şimdi değiştilerse bilemem.)
Pos Cihazlarından Kaynaklıdır Eski İse Normal .

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mustafa
Hala herkese açılmış değil. Bakalım herkese ne zaman gelecek.

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
385
İsim
Yusuf Kaplan
bende ayın 9unda sipariş verdim bugün geldi, teslim ederken tc de aldı.
Hocam hangi kargo firmasıyla geldi ve benim kart kargoda gözüküyor ama bir mesaj gelmedi bana. Sana gelmiş miydi kartınız kargoya verilmsitir tarzında bir mesaj?

Ö.F.Ö

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,064
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
Hocam hangi kargo firmasıyla geldi ve benim kart kargoda gözüküyor ama bir mesaj gelmedi bana. Sana gelmiş miydi kartınız kargoya verilmsitir tarzında bir mesaj?
Mesaj geldi ama herhangi bir kargo firması yazmıyordu sadece "Nays haber! Kartin dagitima cikti. En kisa surede adresinde olacak." yazıyordu.
Zaten mesaj gelmeden önce müşteri hizmetlerine sorduğumda kargo firması bilgilerini paylaşamıyoruz vs. demişti.
Teslim eden kuryenin üstünde de herhangi bir logo vs. göremedim.

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,759
İsim
Bilal Tepe
Bize kart çıkmadı hala şaka gibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gelmiş bana da beyazını aldım beyazı çok asil duruyor 😏

MonteCapz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
850
İsim
Asil
Troy'a ön yargıyla yaklaşmayın derim. Evet şu an çok yeni olduğu için bazı sıkıntıları var fakat Mastercard ve Visa şu anki durumlarına iki günde gelmediler. Troy, bu ikisinin tekeline güzel bir alternatif olacak.
Ya hocam steamden oyun alırken bile sıkıntı çıkartıyor, daha yeni diye kötü olmasına göz mü yumalım yoksa hali hazırda gelişmiş olanı mı kullanalım.

Nays da para yatır - çek yapılamayacaksa zaten bence bi anlamı yok. Ayrıca IBAN'dan para atabiliyor muyuz veya IBAN ı var mı bize para atabiliyorlar mı?

Son düzenleme:

BGSGP

80+ Bronze
Bize kart çıkmadı hala şaka gibi

Gelmiş bana da beyazını aldım beyazı çok asil duruyor 😏
h.o. 4 yıllık bekleyiş :D
Ya hocam steamden oyun alırken bile sıkıntı çıkartıyor, daha yeni diye kötü olmasına göz mü yumalım yoksa hali hazırda gelişmiş olanı mı kullanalım.

Nays da para yatır - çek yapılamayacaksa zaten bence bi anlamı yok. Ayrıca IBAN'dan para atabiliyor muyuz veya IBAN ı var mı bize para atabiliyorlar mı?
Gönderen kişi açıklama kısmına T.C.'nizi ve isim olarak Nays yazarsa IBAN'dan para alabiliyorsunuz. Göndermek için Nays müşteri sürecini tamamlamanız gerekiyor sanırsam, o da +18.

Cakrash

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Musa Topçu
Sonunda bende de aktif olmuş beyaz olanından çektim direkt

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
626
İsim
Baran Kut
Benim kargo beni oyalıyor gibi ya. Kart 9'unda dağıtıma çıktı. Hepsinde evdeydim. Gelmedi. Adres güncellettim geçen hafta sonu.
Perşembe oldu, soruyorum hala gelecek diyorlar.

Allah'tan kart aktif vs. değil de yoksa kuryenin cukkaladığını düşünecektim.

BGSGP

80+ Bronze
Benim kargo beni oyalıyor gibi ya. Kart 9'unda dağıtıma çıktı. Hepsinde evdeydim. Gelmedi. Adres güncellettim geçen hafta sonu.
Perşembe oldu, soruyorum hala gelecek diyorlar.

Allah'tan kart aktif vs. değil de yoksa kuryenin cukkaladığını düşünecektim.
Kargo süreci ilk başlarda iyiydi de sonradan bozmaya başladılar sanırım. Müşteri hizmetlerini baskılamayı deneyebilirsiniz.

Bu arada evden siz teslim almak zorunda değilsiniz. Ben evde yokken komşuma vermişler, ondan aldım. İmza falan da atmadım, kullanabiliyorum halen.

Ve merak etmeyin, uygulamadan teslim aldığınız sisteme işlenene kadar ve menüde "kartımı aktifleştir" tuşuna basana kadar kart kullanıma kapalı olur. Kimsenin cukkalama şansı olmaz yani.

Top Bottom