Neler Yeni

Nays indirim limiti bilgi

n0rbit

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Bahadır
Merhaba. Ben şu an Hepsiburada nays indiriminden 250 TL geri ödemeyi kullandım. Örneğin n11de de ayrı olarak kullanabilir miyim yoksa hepsinde toplam aylık limit 250 TL mi ?

kaanji

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
343
İsim
Kaan
Merhaba. Ben şu an Hepsiburada nays indiriminden 250 TL geri ödemeyi kullandım. Örneğin n11de de ayrı olarak kullanabilir miyim yoksa hepsinde toplam aylık limit 250 TL mi ?
hepsinde max 250 tl limit keşke daha fazla olsa

kaanji

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
343
İsim
Kaan
Yani hpde 250 lira indirim aldığımız zaman n11 de alamıyoruz doğru mu anladım
yok hepsi tek tek ayrı hepsinde 250 tl alabiliyon max
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yani hpde 250 lira indirim aldığımız zaman n11 de alamıyoruz doğru mu anladım
2 k lık alışveriş yaptım ***** kafam kullanmayı unuttumn onu :(

n0rbit

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Bahadır
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yok hepsi tek tek ayrı hepsinde 250 TL alabiliyon max
Mesaj otomatik birleştirildi:

2 k lık alışveriş yaptım ***** kafam kullanmayı unuttumn onu :(
Yani şimdi ayrı olarak n11 de de indirim alabilirim

Borders

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
Ne desem boş
Ayrı ayrı diye biliyorum.

ROADr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emre Yıldız
hepsinde max 250 TL limit keşke daha fazla olsa
Hocam peki bu nays üye olduktan sonra herhangi bir işlem yapmamıza gerek var mı bazıları müşteri hizmetleri ile görüşüp limit arttırmanız gerek demiş limit artıra bastığım zaman yüz tarama ve kimlik falan tanıtma diyor sorun olmaz demi güvenilir bu uygulama

rtxcan

80+ Bronze
Hocam peki bu nays üye olduktan sonra herhangi bir işlem yapmamıza gerek var mı bazıları müşteri hizmetleri ile görüşüp limit arttırmanız gerek demiş limit artıra bastığım zaman yüz tarama ve kimlik falan tanıtma diyor sorun olmaz demi güvenilir bu uygulama
iş bankası reias güvenilir

Cesur49

80+ Bronze
Şu konuların yanlış yerlere açılması artık moda oldu galiba. 100 mesajı geçkin kişiler de bunu yapıyorsa art niyet arıyorum artık. Yapmayın kardeşim millet indirim var sanıyor bildirim gelince!

neshter

80+ Bronze
Şu konuların yanlış yerlere açılması artık moda oldu galiba. 100 mesajı geçkin kişiler de bunu yapıyorsa art niyet arıyorum artık. Yapmayın kardeşim millet indirim var sanıyor bildirim gelince!
knk geçen 500+ mesajı olan biri de buraya alakasız konu açtı diye hatırlıyorum :D bilmemezlikle alakası yok, tamamen daha hızlı cevap almak maksadıyla açılıyor (çoğunlukla) diyeyim de belki bu arkadaş yanlışlıkla açmıştır hakkına girmeyeyim

Cesur49

80+ Bronze
knk geçen 500+ mesajı olan biri de buraya alakasız konu açtı diye hatırlıyorum :D bilmemezlikle alakası yok, tamamen daha hızlı cevap almak maksadıyla açılıyor (çoğunlukla) diyeyim de belki bu arkadaş yanlışlıkla açmıştır hakkına girmeyeyim
Ayıptır yav. Hoş olmayan şekilde yad ediliyorlar ayrıca kimse de bunlara bir şey demiyor.

beskazalichinese

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
971
İsim
Sadettin Y
beyler naysa para attım ama işlem yaparken sistemde kayıtlı telefon numarası bulunmamaktadır diyor nasıl cozebilirim?

Top Bottom