Neler Yeni

Nays nedir nasıl kullanılır

Dahası  
Reaksiyon skoru
529
İsim
Paşadöner
Arkadaşlar bu nays baya indirim sağlıyor nasıl kullanılıyor bu bana genel bi açıklama yaparmısiniz fifa 24 nays la 250 tl ye geliyor galiba onu alacağım ama mantığı ney nasıl para arıyoruz fiziksel kartı varmı yardımcı olurmusunuz

Atlanta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Sami
Discord
Atlanta#7090
Nays iş bankasının paparasi gibi düşünebilirsin fiziksel bir kart yok naysa uygulamada kampanyalar yazıyor kampanyalara göre alışveriş yaptığınızda 3-5 gün içinde kartınıza cashback yatıyor. Eğer kullanacaksanız referans verebilirim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
529
İsim
Paşadöner
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Nays iş bankasının paparasi gibi düşünebilirsin fiziksel bir kart yok naysa uygulamada kampanyalar yazıyor kampanyalara göre alışveriş yaptığınızda 3-5 gün içinde kartınıza cashback yatıyor. Eğer kullanacaksanız referans verebilirim.
Hocam aile izni istiyor paparami yoksa bu mu sizce

Atlanta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Sami
Discord
Atlanta#7090
Hocam aile izni istiyor paparami yoksa bu mu sizce
18 yaş altiysaniz aileden birinin hesabına kendi hesabınızı bağlamanız gerekir. bence nays daha kullanışlı ben şuana kadar yaklaşık 500 TL geri kazandım kampanyalari gayet güzel paparadan.

Dahası  
Reaksiyon skoru
529
İsim
Paşadöner
Baya iyi ozaman bu akşam yaparım peki buna parayı nasıl atıyoruz bankamatik ten atılıyor mu birde benim paparadan buna para atabilirmiyim acaba

Dahası  
Reaksiyon skoru
529
İsim
Paşadöner
ben yenı yukledım çizim tableti ile klavye aldım 300 fln kaar ettım
Hocam peki nays ile her satın aldığımız dami yoksa bazen mi geliyor bu nays kampanyasi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam bu nays ile ne satın alırsak alalım cashbak veriyor demi ama bu cashback paparadada var

Son düzenleme:

Atlanta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Sami
Discord
Atlanta#7090
Hocam peki nays ile her satın aldığımız dami yoksa bazen mi geliyor bu nays kampanyasi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam bu nays ile ne satın alırsak alalım cashbak veriyor demi ama bu cashback paparadada var
Hocam her şeyde yok cashback. Web sitesinden kampanyalar bölümünden bakabilirsiniz cashback kampanyalarına.

Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Ahmet Furkan Özçelik
ben bugün
Hocam her şeyde yok cashback. Web sitesinden kampanyalar bölümünden bakabilirsiniz cashback kampanyalarına.
ben bugün naysla epicde 375 liralık alışveriş yaptım hiçbi bildirim veya para gelmedi cashback için 3 4 güne kendisi mi geliyo cashback

Atlanta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Sami
Discord
Atlanta#7090
ben bugün

ben bugün naysla epicde 375 liralık alışveriş yaptım hiçbi bildirim veya para gelmedi cashback için 3 4 güne kendisi mi geliyo cashback
Evet 3-4 gün içinde yatar. Paranız yattığında bildirim gelir.

stayleon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
emre b
ben bugün

2 3 gune gelir hemen gelmez

orhanmnys

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Orhan manyas
Arkadaşlar bir monitör alacağım N11 de kampanya varmış Nays da %10 max 150 TL hediye para kazanıyormuşum. Ben Nays kullanınca gelen hediye para hesabıma yatınca bu monitörün parasını ödeyebilir miyim. Yani 4700 lira tuttu 4550 TL cebimden çıkacak olan para olur mu.

Top Bottom