Neler Yeni

Ne Mutlu Türküm Diyen Herkese geçmiş olsun.

FronX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,651
İsim
Deniz Efe

BobMarleyFaruk

80+ Bronze
Gerçekler kudurttu tabi.
sayın boş insan; sana boş insan diyorum çünkü yazdığım mesajdaki teoriği çürütemeyip hemen kışkırtmaya çalışan kafası çalışmayan bir bireysin. sana diyorum ki konunun islamla alakası ne? islamda ülkenin ekonomisini çökertin diye bir ayet falan mı var? kafan bu cümleyi de almıyorsa daha basit bir şekilde anlatayım

PaLaaX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,784
İsim
𝓐𝓭ı 𝓨𝓸𝓴 𝓝𝓪𝓶ı 𝓥𝓪𝓻
Discord
𝑃𝑎𝐿𝑎𝑎𝑋#7322
Ben önümüzde ki bu 4 yıl içerinde 4000 yıldır süren Türklük kültürünün tamami ile kaldırılacağını ezileceğini ve kaybolacağını düşünüyorum. Hepimize geçmiş olsun.
Geri kalan %48 erimemeli.
Bayrakları ters asın !

images

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
sayın boş insan; sana boş insan diyorum çünkü yazdığım mesajdaki teoriği çürütemeyip hemen kışkırtmaya çalışan kafası çalışmayan bir bireysin. sana diyorum ki konunun islamla alakası ne? islamda ülkenin ekonomisini çökertin diye bir ayet falan mı var? kafan bu cümleyi de almıyorsa daha basit bir şekilde anlatayım
Şöyle söyleyeyim o zaman:

Erdoğan 2 kelam din lafı söyleyince millet inanıyor. Millet seccadeyi kutsal bir eşya, varlık olarak görüyor. Kemale dinci kesim dinsiz, müslüman değil diye oy vermiyor. Adam cenaze namazında ne arıyor o zaman, ne arıyor camiide. Gösteriş için göstermeli tabii kendini.

Fiyatları allah tayin ediyor tabii.

Bizim allahımız var. EUEUEUE

EVET İSLAMDA EKONOMİ ÇÖKERTEN AYET VAR: FAİZ BÖLÜMÜ. AÇ OKU.

Daha camiiye girmeyen forum üyeleri dine laf söylenince maşallah Cihat adamına dönüyor.

BobMarleyFaruk

80+ Bronze
Şöyle söyleyeyim o zaman:

Erdoğan 2 kelam din lafı söyleyince millet inanıyor. Millet seccadeyi kutsal bir eşya, varlık olarak görüyor. Kemale dinci kesim dinsiz, müslüman değil diye oy vermiyor. Adam cenaze namazında ne arıyor o zaman, ne arıyor camiide. Gösteriş için göstermeli tabii kendini.

Fiyatları allah tayin ediyor tabii.

Bizim allahımız var. EUEUEUE
ben de sana şöyle söyleyeyim ergenus seni. 2 kelam din lafına inanmanın sonucu halkın cahilliği mi yoksa islamın bir eseri mi? Senin halkın cahil diye islama çöp atma sebebin için mantıklı bir açıklama bekliyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,023
Üyeler
141,078
Son üye
halil50
Top Bottom