Neler Yeni

Ne tür oyun oynasam?

ÖrdekAbi

80+ Silver
Beyler baylar selamun aleyküm dostlar ben PC de genel olarak online oyun oynayan birisiyim örneğin r6, csgo, ets2, forza5 bu oyunları baya bi süredir oynuyorum bi aralar cyberpunk aldım oynadım BAĞIMLISI olup hemen bitirdim ve sardı onun dışında witcher 3 de oynadım onada bağımlı oldum ikisinide şuan bitirdim ve bayadır hikaye tarzı çatışmalı oyunlar oynamıyorum nasıl hikayesi oyunlar oynasam diye düşünüyorum son zamanlarda aklımda far cry6 ve rdr2 oynamak var arkadaşlar bu iki oyunda aksiyon bolca varmı hikayeleri güzelmi sizce oynanırmı teşekkürler.

The Last Dragonborn

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
The Elder Scrolls V: Skyrim oyna, açık dünyalı hikayeli güzel oyun. Ana hikaye hemen bitiyor önemli olan DLC ve yan hikayeleri.
Haritada dolaşıp çeşit çeşit düşman ve eşya bulabileceğin bir oyun.

ÖrdekAbi

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
The Elder Scrolls V: Skyrim oyna, açık dünyalı hikayeli güzel oyun. Ana hikaye hemen bitiyor önemli olan DLC ve yan hikayeleri.
Haritada dolaşıp çeşit çeşit düşman ve eşya bulabileceğin bir oyun.
Ya o oyun bi tık eski Vede ağır hikayeli oyuna benziyor

Strelok

80+ Silver
Oynanır,Başka oyun arıyorsan STALKER da oynanır

EPekzy

80+
Beyler baylar selamun aleyküm dostlar ben PC de genel olarak online oyun oynayan birisiyim örneğin r6, csgo, ets2, forza5 bu oyunları baya bi süredir oynuyorum bi aralar cyberpunk aldım oynadım BAĞIMLISI olup hemen bitirdim ve sardı onun dışında witcher 3 de oynadım onada bağımlı oldum ikisinide şuan bitirdim ve bayadır hikaye tarzı çatışmalı oyunlar oynamıyorum nasıl hikayesi oyunlar oynasam diye düşünüyorum son zamanlarda aklımda far cry6 ve rdr2 oynamak var arkadaşlar bu iki oyunda aksiyon bolca varmı hikayeleri güzelmi sizce oynanırmı teşekkürler.
FarCry 6 beni 3-4 saat sonra sıktı oynayamadım ama RDR2 biraz kendini kaptırarak oynarsan uçsuz bucaksız bir oyun kesinlikle tavsiye ederim. Bunlar dışında arkadaşın önerdiği gibi The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition alıp oynayabilirsin yan görevleri ana görevlerden daha çok içine çekiyor ve oynamadan duramıyorsun öyle bir oyundur. Mafia Definitive Edition ve Mafia 2'yi öneririm Mafia 3'ün de hikayesi güzel ama tekrar eden görevleri sıkabiliyor. Son olarak Kingdom Come : Deliverance öneririm o da yine kendini oynatan kaliteli bir oyundur.

Top Bottom