Neler Yeni

Neden Cristiano Ronaldo en iyisi

DefKot

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,820
İsim
DefKot
İstatiksel olarak Messi, Ronaldo'dan daha iyi bir oyuncu.

Ronaldo'nun iyi bir fiziği olması, güçlü olması, çok iyi zıplaması, çok iyi çalım atması onu öne çıkaran özellikler mi sence? :D Fanboysun sana ne desem boş o yüzden konuşmayacağım.
Farkında değilsin ama sen fanboysun asıl, istatistik dediğin rakamlar neredeyse kafa kafaya olan rakamlar o da Messi Ligue 1 e gidip üstelik PSG ye gidip yetişti Ronaldonun gol sayısına. Zaten Messi PSG ye gittiği gün bir çok kişi için bitti Ronaldo Messi tartışması gitsin Fenerbahçe nin 2 maçta 5 gol attığı takıma goler atıp yetişsin Ronaldonun gol sayısına ne anlamı var ? Eğer maç açıp izlersen ne demek istediğimi anlarsın Ronaldo adam makina gibi herşeyi yapıyor. Üstelik La Liga, Serie A, Premier Lig gibi liglerde yalıyor.

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Farkında değilsin ama sen fanboysun asıl, istatistik dediğin rakamlar neredeyse kafa kafaya olan rakamlar o da Messi Ligue 1 e gidip üstelik PSG ye gidip yetişti Ronaldonun gol sayısına. Zaten Messi PSG ye gittiği gün bir çok kişi için bitti Ronaldo Messi tartışması gitsin Fenerbahçe nin 2 maçta 5 gol attığı takıma goler atıp yetişsin Ronaldonun gol sayısına ne anlamı var ? Eğer maç açıp izlersen ne demek istediğimi anlarsın Ronaldo adam makina gibi herşeyi yapıyor. Üstelik La Liga, Serie A, Premier Lig gibi liglerde yalıyor.
images (27).jpeg

DefKot

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,820
İsim
DefKot
Penaldoya en iyisi demen kadar boş cidden.
Ne boş yapıyon yaa, senin gibiler anasını ağlatıyor formun kalitesini, futbol konuşmiycaksan niye geliyon futbol konusuna ? Ne boş yapıyon, aksini iddia ediyorsan yaz böyle böyle de.
Büyük ihtimalle yaşın küçük, hayatında adam akıllı maç bile açıp izlememişsin, Penaldo ne ? Azıcık kendine saygısı olan adam 2 büyük efsaneye Penaldo, Pepsi demez
Penaldo dediğin adam senin yaşından çok kupa kaldırdı aynı şekilde Pepsi dedikleri adam sahanın yarısını geçip gol atı. Futbolu boş Instagram gönderilerinden takip eden kişiler gelip burda futbol tartışmasına giriyor.

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Ne boş yapıyon yaa, senin gibiler anasını ağlatıyor formun kalitesini, futbol konuşmiycaksan niye geliyon futbol konusuna ? Ne boş yapıyon, aksini iddia ediyorsan yaz böyle böyle de.
Büyük ihtimalle yaşın küçük, hayatında adam akıllı maç bile açıp izlememişsin, Penaldo ne ? Azıcık kendine saygısı olan adam 2 büyük efsaneye Penaldo, Pepsi demez
Penaldo dediğin adam senin yaşından çok kupa kaldırdı aynı şekilde Pepsi dedikleri adam sahanın yarısını geçip gol atı. Futbolu boş Instagram gönderilerinden takip eden kişiler gelip burda futbol tartışmasına giriyor.
He kardeşim yaşım küçük.

O kadar küçüğüm ki her oynanan maçta sol açıkta ben olsaydım 2 golüm vardı diyorum. 🙂

Futbol bilgisiymiş. Holiganın tekisin:

Fenerlisin
Ronaldocusun

Tam bir holigan. Gram futbol bilgin yok. Boşuna gelip tatava yapıp, bilgiliyim lafı yapma.

DefKot

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,820
İsim
DefKot
He kardeşim yaşım küçük.

O kadar küçüğüm ki her oynanan maçta sol açıkta ben olsaydım 2 golüm vardı diyorum. 🙂

Fenerlisin
Ronaldocusun

Tam bir holigan.
Şakasına yazıyordum onu.

Holigan falan da değilim ben miyim Penaldo,Pepsi diyen ? Ben miyim ağlayan bebek resmi atan ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

He kardeşim yaşım küçük.

Fenerlisin
Ronaldocusun

Tam bir holigan. Gram futbol bilgin yok. Boşuna gelip tatava yapıp, bilgiliyim lafı yapma.
Eğer futbol konuşmiycaksan, girme tartışmaya diyorum

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Şakasına yazıyordum onu.

Holigan falan da değilim ben miyim Penaldo,Pepsi diyen ? Ben miyim ağlayan bebek resmi atan ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eğer futbol konuşmiycaksan, girme tartışmaya diyorum
Adam penaltı dışında gol mü atıyor? Sezonun yarısı bitti hala bir şey yok. Bi' geçen Evertona attı galiba.bunun dışında takımıyls çıktığı maçlarda 1.00 puan ortalamanın altında dolaşıyor gudubet ronaldon.

Messi geçen sene katkı yapmakta zorlanırken "Barça ürünü, köy liginde bile atamıyor" diyordunuz. Şimdi adam çatır çatır futbol oynayana laf yapıyorsun. İnanılır gibi değil. Barça o zaman adamın maaşını ödeseydi de la ligada kalsaydı. Adam la ligada kalsa daha fazla atardı ayrıca. Yeni lige gitmiyor ne de olsa. Adamın maaşını karşılayan psg vardı gitti. Ne yapsın günlük inşaatçı parasına barçada mı takılsaydı?

Kendisine 2 laf söylenince hemen sülalesiyle sosyal medyadan gard alan ronaldo. Koskoca Parc De Princesde onbinlerce taraftarın önünde Messi ile Neymar yuhlanırken saygı göstermiştiler. Ronaldo olsa formayı yırtar geçer. O derece hazımsız.

Adam UCL'de bile çatır çatır goller atıyor. Ronaldo en son böyle golleri juventusta atmıştır. Geçen seneki golleri zaten çaresizlikten fırsatçı golcü olarak atıyordu. :)

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,747
İsim
Oğuz
Sen dediysen en iyisidir. Bu konuyu açıp Messi'ye gösterdim, DefKot dediyse doğrudur dedi.

Messinin kramponu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
477
Türkçe konuştuğuma bakma kutuplarda yaşıyorum
İsim
.
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar parçaları, Darboğaz sorunları, Hazır sistem önerileri, Dış donanım önerileri, İç donanım önerileri,
Cristiano Ronaldo ile Lionel Messi çok iyi oyuncular bence kıyaslamak bir hata. İkisininde birbirinden iyi-kötü yanları var elbette. Her ne kadar Messici olsamda Cristiano Ronaldoya saygım var.

Son düzenleme:

Dušan Tadić

80+ Silver
İkisi çok farklı tarzda oyuncular.
Messi kaleye tek başına gidebilirken Ronaldo uğraşmadan, uzaktan atıyor.
Messi dar açılardan çok iyi plase vurabiliyorken Ronaldo neredeyse hiç plase vurmuyor.
Ronaldo hayvan gibi kafa vururken Messi'nin kafayla golü yok denecek kadar az.
Bunlar sadece bazı örnekler.
Kıyaslamak yerine son zamanlarında tadını çıkartın. Tüm yönleriyle birlikte tarihin en iyi 2 futbolcusundan bahsediyoruz.

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,261
İsim
Lokman Doğan
Ronaldo dünyanın en iyisi , ama Messi uzaylı bunu da unutmayın :)

Top Bottom