Neler Yeni

Öneri Neden GFN Game+ kullanmamalısınız?

AnhurChivas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
368
İsim
Anhur Chivas
Benim 35 mbps internetim var şuan. GFN ilk geldiğinde açtığım Geforce Now Founders hesabım var. O zamanlar ilk 100 müydü 1000 miydi neydi hesap açanlara founders hesap veriliyordu. Sonra kaldırıldı tabi şuan normal free hesap veriyorlar.
Founders hesabın özellikleri yarım saat yerine 1 saat oynuyorsunuz
sıra beklemek çok az, hatta hiç yok,nadiren 199 kişi falan geliyor, siz 160. sırada direk oyuna giriyorsunuz size ayrıcılık tanıyor.
Benim farkettiğim önemli 2 özelliği bunlar, tek eksisi oyuna vpn ile giriyorsun fakat oyuna girdikten sonra vpn kapatabiliyorsun.

Şimdi bunu neden anlattım, internette 10-20tlye founders hesapların satıldığını gördüm, eğer turkcellin performansını beğenmiyorsanız sizde bu hesaplardan alın keyfinize bakın. Hem sınırsız hesap hem lagsız takılmasız.

bu arada reklam yapmadım bende turkcellin performansını beğenmiyorum diye 1 ay boyunca bu hesabımın mailini aramıştım rahat oynayayım diye, sonunda bi şekilde buldum rahat rahat oynuyorum.

Founders hesap dediğin şey parayla (Minimum 10$} premium alınmış hesaplardır, milletin 10-20₺'ye "Founders" adı altında sattığı hesaplar Avrupa sunucusuna ait bedava hesaplardır. VPN ile kendin de o hesaplardan açabilirsin. Kerizlere 10-20₺'ye kakalıyorlar öyle. Kimse almasın, VPN ile açabilirsiniz kendiniz dediğim gibi.

Çağrı Yılmaz

80+ Silver
Founders hesap dediğin şey parayla (Minimum 10$} premium alınmış hesaplardır, milletin 10-20₺'ye "Founders" adı altında sattığı hesaplar Avrupa sunucusuna ait bedava hesaplardır. VPN ile kendin de o hesaplardan açabilirsin. Kerizlere 10-20₺'ye kakalıyorlar öyle. Kimse almasın, VPN ile açabilirsiniz kendiniz dediğim gibi.
Ben premium almamıştım ki
Ha 1 aylık bedava premium vardı onu kullanmıştım sonra 1 ay bitince freeye geri dönmüştüm ondan olabilir mi ki

AnhurChivas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
368
İsim
Anhur Chivas
Ben premium almamıştım ki
Ha 1 aylık bedava premium vardı onu kullanmıştım sonra 1 ay bitince freeye geri dönmüştüm ondan olabilir mi ki

Yok, GFN kullanıma ilk açıldığı zamanlar 3 aydan fazla süre bedava olarak kaldı, insanlar test etti falan. O sıralar herkes premium idi. Deneme zamanı bitince de ücretli hale getirdiler.

Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
ahmet eren
Ben mi bir tek iyi performans alıp memnun olan kişiyim? 35 mbps (ethernet) ile 1080p 60 fps takılma olmadan oynayabiliyorum? Yani ethernet olmadan çok az takılma oluyor ama öyle bile 1080p 60 fps.

matrax33

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Tayfun Çetin
Tekrardan selam, konuyu hortlatıyorum birazcık ama bak bakalım şimdi.
Alıntıyı görüntüle

Superonline'a geçtim bugün, değerlerim bunlar ve o paylaştığım videodaki sorunlarda devam ediyor?
Serverların dandik olduğu kesinleşmiş oldu sanırım böylelikle.
İnternetin sorunlu olmadığı kesinleştiyse diğer argüman kalıyor elde.

Sen videoda görüldüğü kadar kolsuzsun.

AnhurChivas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
368
İsim
Anhur Chivas
İnternetin sorunlu olmadığı kesinleştiyse diğer argüman kalıyor elde.

Sen videoda görüldüğü kadar kolsuzsun.

Sen sıkıntılı bir elemana benziyorsun, takıl kendince.

Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Talha

Turkcell gibi bir şirketin nasıl bu kadar iğrenç, rezalet sunucuları olabiliyor?
İnsanlara bu rezalet şeyi kullandıkları için para ödemeliler, resmen soygun yapıyorlar :d
Uzun süre sonra bir şans daha vereyim belki düzelmiştir dedim ama aylar önce de aynı b*ktu şimdi de aynı b*k.

FPS drop ve bolca takılma ✅
Fare ve klavye gecikmesi, basmaması ✅
Uygulama özelliklerinin kullanılmaması (Highlights / Anında yeniden oynatma) ✅
Sinir krizleri ✅

İnternetin şöyledir böyledir demeyin lütfen, 100MBPS internetim var ve bağlantım stabil.
Bu konuyu gören ve abonelik almayı düşünen herkese tavsiyemdir; almayın, aldırtmayın.

Oyunu merak edenler için; Hunt: Showdown

Düzenleme
==========
Konu altında bağlantın stabil değil diyenler olmuştu, superonline'a geçtim ve değerlerim bu şekilde
Alıntıyı görüntüle

Sadece Geforce Now için geçmedim tabii ki, daha yüksek download/upload hızları için geçtim.
Bu aldığım değerlerle bile oyunda gene videodaki gibi FPS droplar, takılmalar, gecikmeler vs. olmaya devam ediyor ara ara.

Sorun önceki internetimde değil, Game+ sunucularında imiş demek ki. Zaten internetimin kötü olması oyun içinde fpsyi düşüremez çok mantıksızdı.
Ben gayet güzel oynuyorum, oyunlarda nerdeyse hiç problem yaşamadım. Kendin kötü deneyim yaşadın diye platformu kötü göstermen çok saçma

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,565
Üyeler
141,599
Son üye
raymond
Top Bottom