Neler Yeni

Öneri Neden GFN Game+ kullanmamalısınız?

matrax33

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Tayfun Çetin
Yanlış Bilgilendirme
Peki madem hepiniz öyle diyorsanız ikna oldum.
Superonline nasıldır peki stabilite konusunda? Ya da önereceğiniz yüksek download/upload hızlı ve stabil başka İSS var mı?
Türkiyede ttkomdan düşük ping-latency veren iss sağlayıcı yok. Tek alt yapı onların çünkü.

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,886
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
Superonline nasıldır peki stabilite konusunda? Ya da önereceğiniz yüksek download/upload hızlı ve stabil başka İSS var mı?
Superonline fiber varsa geçebilirsin. Sorunsuz oynatır GFN'de.
Evde teksen ve TV izlemek gibi bir aktiviten yoksa bu paketi alabilirsin.
TV izlemek gibi bir aktiviten varsa veya baban vb. istiyorsa buradaki 100'lük paketi alabilirsin.
GFN dahil paketler bu şekilde.

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,006
İsim
MehmedVII

Turkcell gibi bir şirketin nasıl bu kadar iğrenç, rezalet sunucuları olabiliyor?
İnsanlara bu rezalet şeyi kullandıkları için para ödemeliler, resmen soygun yapıyorlar :d
Uzun süre sonra bir şans daha vereyim belki düzelmiştir dedim ama aylar önce de aynı b*ktu şimdi de aynı b*k.

FPS drop ve bolca takılma ✅
Fare ve klavye gecikmesi, basmaması ✅
Uygulama özelliklerinin kullanılmaması (Highlights / Anında yeniden oynatma) ✅
Sinir krizleri ✅

İnternetin şöyledir böyledir demeyin lütfen, 100MBPS internetim var ve bağlantım stabil.
Bu konuyu gören ve abonelik almayı düşünen herkese tavsiyemdir; almayın, aldırtmayın.

Oyunu merak edenler için; Hunt: Showdown
1 yılı aşkındır kullanıyorum wifi kullandığım ve evde internet kullanan olduğu için 1saatte en 2-3kez yaşıyorum en fazla sorun bence gameplus ile ilgili değil

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,786
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849
Türkiyede ttkomdan düşük ping-latency veren iss sağlayıcı yok. Tek alt yapı onların çünkü.
Tek tek denediniz mi bütün sağlayıcıları? TT'dan başka düşük ping veren İSS yok demek sizin oturduğunuz yerin bir önemi yok demek.
Ayrıca TT kullanıyorum yıllardır, gram memnun değilim.

AnhurChivas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
368
İsim
Anhur Chivas
Superonline fiber varsa geçebilirsin. Sorunsuz oynatır GFN'de.
Evde teksen ve TV izlemek gibi bir aktiviten yoksa bu paketi alabilirsin.
TV izlemek gibi bir aktiviten varsa veya baban vb. istiyorsa buradaki 100'lük paketi alabilirsin.
GFN dahil paketler bu şekilde.
Burada ki paket daha uygun gözüktü gözüme, baya uygun hatta ama altyapım destekliyor mudur o kadar hızı acaba.
Kimi yerde desteklediği hız 70 gösteriyor, kimisinde 80, kimisinde 100. En doğru nereden bakabilirim buna?

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
48,906
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Gezerken bile 20 download ms var. 7 cihaz aktif. Türknet.
1656696815183.png

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,886
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
Burada ki paket daha uygun gözüktü gözüme, baya uygun hatta ama altyapım destekliyor mudur o kadar hızı acaba.
Kimi yerde desteklediği hız 70 gösteriyor, kimisinde 80, kimisinde 100. En doğru nereden bakabilirim buna?
Sitedeki Fiber Nerede kısmından bakman lazım. O baktıkların telekom altyapısını gösterir.
Fiber Nerede sayfasında apartman ismi gözüküyorsa vardır.

AnhurChivas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
368
İsim
Anhur Chivas
Sitedeki Fiber Nerede kısmından bakman lazım. O baktıkların telekom altyapısını gösterir.
Fiber Nerede sayfasında apartman ismi gözüküyorsa vardır.

Baktım, var gösteriyor.
Peki vaad ettikleri hızı karşılayamazlar ise cayma bedeli ödemeden iptal ettirebiliyor muyum?

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,886
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
Peki vaad ettikleri hızı karşılayamazlar ise cayma bedeli ödemeden iptal ettirebiliyor muyum?
DSL veya DOCSIS gibi Türkiye'de verimli kullanılmayan teknolojiler için bu tarz olaylar yaşamazsınız. Verir yani.
500 mü alacaksınız 1000 mi?

AnhurChivas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
368
İsim
Anhur Chivas
DSL veya DOCSIS gibi Türkiye'de verimli kullanılmayan teknolojiler için bu tarz olaylar yaşamazsınız. Verir yani.
500 mü alacaksınız 1000 mi?

500 düşünüyorum, 1000 gereksiz olur biraz.

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,886
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler

matrax33

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Tayfun Çetin
Tek tek denediniz mi bütün sağlayıcıları? TT'dan başka düşük ping veren İSS yok demek sizin oturduğunuz yerin bir önemi yok demek.
Ayrıca TT kullanıyorum yıllardır, gram memnun değilim.
Bir çoğunu denedim. Ekseriyeti TTnet altyapısı kullanıyor. TTnet de bunlara özellikle dandik portları veya pingli portları veriyor. TTnet çok iyi çok memnumun diye demedim bunları. Adamlar mecbur bırakıyorlar geri ttnet'e dönmeye. Kendi ayrı alt yapısını kuran başka sağlacı varsa da Türkiye geneline yaygın değil istisnai bölgeler. Bunlar geneli yansıtmaz. A bölgesinde C-D-E-F sağlayıcıları internet sunup bunu TTnet altyapısı ile veriyorsa orada kendinden daha kaliteli hizmeti sunmaya kimseye fırsat vermiyor TTnet.

Top Bottom