Neler Yeni

Neden hâlâ Atatürk'ü sevmeyen var?

Ahmet Berat Ak

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
995
İsim
Ahmet Berat ak
İlgilendiği Kategoriler
pc toplama,pc aksesuarları,fiyat performans ürünler
Atatürk'ü dini gerekçeler sevmeyen 100 tane meczupu topla, içinde beş vakit namaz kılan en fazla bir kişi çıkar. :)
Puahaha mantığa bak 5 vakit namaz kılmayan Müslüman olmaya devam eder ama gökten indiği sanılan kitapların dogmalarıyla diyen Biri müşrik olur

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Puahaha mantığa bak 5 vakit namaz kılmayan Müslüman olmaya devam eder ama gökten indiği sanılan kitapların dogmalarıyla diyen Biri müşrik olur

Zaten öyle bir esnetmişsiniz ki, ibadetten bir haber ve üstüne her türlü haltı yiyen kim varsa Müslüman olarak kalmaya devam ediyor. Yaptığınız ikiyüzlülük vurgulanınca da gevşek gevşek cevap vermekten öteye gidemiyorsunuz.

Ahmet Berat Ak

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
995
İsim
Ahmet Berat ak
İlgilendiği Kategoriler
pc toplama,pc aksesuarları,fiyat performans ürünler
Zaten öyle bir esnetmişsiniz ki, ibadetten bir haber ve üstüne her türlü haltı yiyen kim varsa Müslüman olarak kalmaya devam ediyor. Yaptığınız ikiyüzlülük vurgulanınca da gevşek gevşek cevap vermekten öteye gidemiyorsunuz.
Aynen ben esnettim hatta o kadar kuran hakkında alimler bosuna okudu hatta İslamin ve imanın şartları yanlış sen biliyorsun doğrusunu ne oldu zoruna giden bir şey mi var yoksa? Olmayan bir şeyi söylemedim. İkiyüzlülüğe gelince milletin dinini imanını kullanıp sonra paçavra gibi onları bir köşeye atarak ikiyüzlülüğü en iyi siz bilirsiniz. Zorunuza gidince de karşı argüman sunamadan ağlayıp bir köşeye cekilirsiniz.

abdurrahman!

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
439
İsim
Abdurrahman
F98Yl8zWkAAL6AW
Çok komiksin gerçekten senin dediğin gibi saçma bir sekilde düşünsek bile
İslam ilk geldiğinde Büyük hun Avrupa hun gibi devletler yoktu zaten neye göre kafir diyelim
Hepsi Benim Atamdır
Yolum Kürşadın Yoludur
Yolum Attilanın Yoludur
Yolum Atalarımın Yoludur
Hedefim Cihandır
Ama Sen Dine İnandıkları İçin tüm hepsini akla uzak yobaz görüyorsun
Tutunacak Dal arıyorsunuz ama dallar sizi temsil etmiyor bunun farkında değilsiniz

Splixson

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,198
İsim
Furkan ŞENGÜL
sevmek zorunda değiller, fakat kesinlikle saygı duymalılar

abdurrahman!

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
439
İsim
Abdurrahman
Kürşat ismini bile rahmetli Atsız verdi bilader, ne diyorsun sen
Olay bumu azcık aklını kullan be sorgulamanın gereken sana yazılan cevaba odaklan az kafanı kullan bak cidden söylüyorum cımbızlayarak sadece kendini kandırıyorsun yapma bunu düşün tart düzgün cevap ver öyle tartışalım

Cevdet Sunay

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
24,792
İsim
Hakan
Olay bumu azcık aklını kullan be sorgulamanın gereken sana yazılan cevaba odaklan az kafanı kullan bak cidden söylüyorum cımbızlayarak sadece kendini kandırıyorsun yapma bunu düşün tart düzgün cevap ver öyle tartışalım
Ne dedik alt tarafı Kürşat ismi Atsızdan gelme dedik, onu demekte mi uasak

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Aynen ben esnettim hatta o kadar kuran hakkında alimler bosuna okudu hatta İslamin ve imanın şartları yanlış sen biliyorsun doğrusunu ne oldu zoruna giden bir şey mi var yoksa? Olmayan bir şeyi söylemedim. İkiyüzlülüğe gelince milletin dinini imanını kullanıp sonra paçavra gibi onları bir köşeye atarak ikiyüzlülüğü en iyi siz bilirsiniz. Zorunuza gidince de karşı argüman sunamadan ağlayıp bir köşeye cekilirsiniz.
Cehaletinizi ve ahlaksızlığınızı kapatacak bir araç bulmuşsunuz ve bunun elinizden gitmesini istemiyorsunuz. Sadece kimliğinizin arkasında -o da yeni kimliklerde görünüyorsa- Dini: İslam yazıyor bu kadar. Sunulacak her argümanı arsızlığınız ile saptırmaya çalışıyorsunuz. Din iman dilden düşmez, o kâfir, bu dinsiz... "E baba çok dindarsınız ya ibadet falan?" denildiğinde "Puhaa mantığa bak!" İbadetsiz din icat etmişler haberleri yok!

abdurrahman!

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
439
İsim
Abdurrahman
Ne dedik alt tarafı Kürşat ismi Atsızdan gelme dedik, onu demekte mi uasak
Hâla anlamadıysan bir psikoloğa gitmeni tavsiye ederim. Ben yazımda Atsız verdi vermedi gibi bir sıkıntı yok
Farketmezde zaten
Önemli olan benim fikirlerimi duyunca ya mala yatıyorsun yada cidden anlama sıkıntın var

Top Bottom