Neler Yeni

"Neden Nvidia Ekran Kartını Tercih Ediyorsun?" DISCORD ETKİNLİĞİMİZ BAŞLAMAK ÜZERE!

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,250
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz
Arkadaşlar selamlar. Instagram sayfamızda da sizlere duyurduğumuz üzere yeni bir etkinlik düzenliyoruz. Bu etkinlikte sizler, neden Nvidia ekran kartlarını tercih ettiğinizi bizlere kısaca anlatıyorsunuz. Bu etkinlik Discord sunucumuz üzerinden gerçekleşecektir ve kamera zorunluluğu vardır. Ayrıca seçilen arkadaşlar da Youtube kanalımızda yayınlanacak olan videoda yer alacaktır. Etkinlik 17.09.2022 tarihinde saat 19:00'da başlıyor.
abdullah-hacigul.jpg

Aşağıdaki sunucumuzda "Neden NVIDIA" isimli sunucumuz bekleme odamızdır. Şartları karşılayan arkadaşları bekliyoruz. 🤩

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,503
İsim
ArtiAnius
köklü bir firma amd gibi stabilizasyon sorunlarıyla uğraştırmıyor amd güç olarak iyi olabilir ancak driver olarak kötü

Elmeryy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
946
İsim
Ömer Yılmaz
Steam
#forEF Elmeryy
Discord
elmeryy
çoğu insan için hiçbir sebebi yok popüleritesiyle alakalı nvidia markalaşmış bir şirket insanlar amd ismine işlemcilerden aşina amd ekran kartını duyunca insanlar önyargıyla yaklaşıyor

The Batman

80+ Silver
yazılım yazılım yazılım bugün küçücük aletlerde bile sayfalarca kod yazılım var

TwinsR32

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
778
İsim
Çağlar
Steam
https://steamcommunity.com/id/TwinsR32/
Discord
Twins R32#0331
Optimizasyonunun iyi olmadığını düşünüyorum yakın kartları test ederken bile aralarında 10-15fps farklar çıkıyordu. driverları nvidea kadar iyi değil sorun çıkarıyor. 2.el piyasası olarak daha ucuza satılıyor. kullandıktan sonra bile az değer kaybeden bir kart almak ister herkes diye düşünüyorum. aldıktan sonra milletin söyledikleri karşıma çıkmaya başladı o yüzden amd kullanıyorum

TİTAN.

80+ Platinum
Nvidia ekran kartlarının amd ekran kartlarından iyi olması daha stabil çalışması ve yazılım anlamında daha kuvvetli olması
Saf güç ve yazılım ve donanım sorunları istiyorsanız Amd tercih edilebilir
Güç ve yazılım ve donanım alanından sorunsuz bir kullanım istiyorsunuz Nvdia en iyi tercih olucaktır

En İyi Cevap
3
çoğu insan için hiçbir sebebi yok popüleritesiyle alakalı nvidia markalaşmış bir şirket insanlar amd ismine işlemcilerden aşina amd ekran kartını duyunca insanlar önyargıyla yaklaşıyor
Dostum biz elmacı mıyız? Bilgisayarı açarken acaba gene sıkıntı yapacak mı korkusunu tattın mı hiç?

Elmeryy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
946
İsim
Ömer Yılmaz
Steam
#forEF Elmeryy
Discord
elmeryy

MAH0A

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
504
İsim
Mahmut Taplamacıoğlu
Yorum yapan NVIDIA yı destekleyen kişilerin %90 ının AMD Radeon Software kullanmasını bilmediğine yemin edebilirim ama kanıtlayamam. İstisnalar hariç :)

Can...

80+ Platinum
Dostum biz elmacı mıyız? Bilgisayarı açarken acaba gene sıkıntı yapacak mı korkusunu tattın mı hiç?
en kralını tattım ve hala tadıyorum :D ondan sistemı satmaya karar verdım hayatım yeterınce stresli pc daha da bu çıtayı yükseltiyır

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
990,845
Üyeler
156,687
Son üye
lama