Neler Yeni

Neden Oyunları Kötü Oynuyorum?

FOXN FOR WİN

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,152
İsim
Adnan Eren
senin gibilerin anlaması zor zaten :kekw::kekw: o yüzden sen çok yorma kendini devamke
Tamam knk en Toxic üye sensin :) etrafta seni tek yumruk diye adlandırıyoruz Diğer tabiri ile zargana(sın).Adam Sna mı soracak Ne oynayacağını lollipop :kekw::kekw::kekw::kekw:

AidenX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Altay
biraz sacma gelciek belki ama ben suan bilgisayarimda bulunan oyunlari en az 1 yildir oynuyorum valorant csgo fortine rainbow6 rust gibi gibi ama hepsini hala kotu oynuyorum ne yapmam gerek oyunlari iyi oynayabilmek icin 3 yildir lol oynuyorum 500 level oldum hala kotu oynuyorum ekipmanlarim onceden kotuydu simdi orta seviye ama sanki daha kotu oynuyorum dalga gecmezseniz sevirnim
valla kardeşim bu mesajı görür müsün bilmem ama oyunu oynarken aime veya kendine odaklanma rakibine odaklan rakibinin ne yapıcağını tahmin et yapıcağın oyunu ona göre yap lolde ise aynı şekilde rakip jungle nerde olabilir hasarın neye yetebilir bu fighttan kazancın ne olur bunları hesaplayarak oynarsan üst seviyeye çıkarsın yok ben aim çalışıcam diyosan plat stuck kalmaya devam edebilirsin hayatın boyunca

FOXN FOR WİN

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,152
İsim
Adnan Eren

lia shine

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,019
İsim
Hasan
Ne diyon kanka ne boş adammışın sende ya :/ Sal şu forumu bi toxicsin.
kimse sana sormayacak forumda durmak için. ayrıca kötü oynuyorsa maçı kaybetme sebebi bu arkadaşşa ranked girip başkalarının oyunu mahvetmesin.

lia shine

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,019
İsim
Hasan
valla kardeşim bu mesajı görür müsün bilmem ama oyunu oynarken aime veya kendine odaklanma rakibine odaklan rakibinin ne yapıcağını tahmin et yapıcağın oyunu ona göre yap lolde ise aynı şekilde rakip jungle nerde olabilir hasarın neye yetebilir bu fighttan kazancın ne olur bunları hesaplayarak oynarsan üst seviyeye çıkarsın yok ben aim çalışıcam diyosan plat stuck kalmaya devam edebilirsin hayatın boyunca
:D ? aim çalışınca plat stuck mu kalıyor ? valorantın bir kısmı skillere bir kısmı aime dayalı olduğunun farkındasın di mi ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

report

AidenX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Altay
:D ? aim çalışınca plat stuck mu kalıyor ? valorantın bir kısmı skillere bir kısmı aime dayalı olduğunun farkındasın di mi ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

report
oyun bilgisi olmayıp aimi olan herkes platta tüm elolarda oyun oynadım elmaslarda oyun bilgisi olup aim olmasa bile o eloda tutunucak adam var ama platın yarısından fazlası sadece aim tabi yeni gelen rankla birlikte artık 1 tık kaydı yukarı doğru bu durum

Rik Sançez

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
612
İsim
.
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım
biraz sacma gelciek belki ama ben suan bilgisayarimda bulunan oyunlari en az 1 yildir oynuyorum valorant csgo fortine rainbow6 rust gibi gibi ama hepsini hala kotu oynuyorum ne yapmam gerek oyunlari iyi oynayabilmek icin 3 yildir lol oynuyorum 500 level oldum hala kotu oynuyorum ekipmanlarim onceden kotuydu simdi orta seviye ama sanki daha kotu oynuyorum dalga gecmezseniz sevirnim
Oyunlarda yetenek kadar oyun bilgiside önemlidir eğer yeteneğinizin olmadığını düşünüyorsanız oyun bilgisine yoğunlaşın

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,202
İsim
Selim
Ranklarin ne?

Vitor Pereira

80+ Silver
En İyi Cevap
1
csde 16:9 1920x1080 oynuyorum nova 3 üzerine çıkamadım daha denemeyli miyim
Niyeki bunun ne etkisi var
denemelisiniz hocam, aim antrenmanı yapın ve panik yapmayın maçlarda. ve ayrıca 4:3 görüntü ayarında rakipleriniz nerdeyse 2 kat daha geniş gözükür bu sayede daha iyi aim yakalarsınız. ekstra olarak crosshair fazla büyük olmasın. ne kadar küçük o kadar iyi

FOXN FOR WİN

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,152
İsim
Adnan Eren
kimse sana sormayacak forumda durmak için. ayrıca kötü oynuyorsa maçı kaybetme sebebi bu arkadaşşa ranked girip başkalarının oyunu mahvetmesin.
öğrenebilir ? adamın yazdığı yazıyı okumuyosun galiba ?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
994,475
Üyeler
157,240
Son üye
bulbukl
Top Bottom