Neler Yeni

Neden Oyunları Kötü Oynuyorum?

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,589
İsim
Oğuzhan Şahin
Olmuyorsa olmuyor yapacak bir şey yok. Herkes yetenekli olamıyor. Eğlenmene bak

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,205
İsim
Selim
dusuk bronz silver gold die gidiyor
Valoranttan örnek vereyim. Öncelikle düşük sens ve dpi hedef tutturmada önemli, ufak ufak düşürerek alıştır kendini. Kill odaklı oynama, mesela adam 3 kill alıyordur ama roundu satıyordur aldığı 3 killin hiçbir anlamı kalmıyor. 1-2 YouTuber takip et ve ara ara izle maçlarını, bak bakalım nasıl oynuyorlar nasıl taktikler izliyorlar. Ve oyunu oynarken satranç misali rakibinin yaptığı hamleyi tahmin edip ona karşı oynaman gerekiyor. Basit ve tahmin edilebilir bir oyuncu olursan rakip seni rahatlıkla alır. Tahmin edilemez bir oyuncu ol. Bir zaman sonra aim herkeste oluyor oyun bilgisi seni onların üstüne çıkarıyor.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,807
İsim
Murat Orhan
biraz sacma gelciek belki ama ben suan bilgisayarimda bulunan oyunlari en az 1 yildir oynuyorum valorant csgo fortine rainbow6 rust gibi gibi ama hepsini hala kotu oynuyorum ne yapmam gerek oyunlari iyi oynayabilmek icin 3 yildir lol oynuyorum 500 level oldum hala kotu oynuyorum ekipmanlarim onceden kotuydu simdi orta seviye ama sanki daha kotu oynuyorum dalga gecmezseniz sevirnim
Usta çözümü bulursan bana da söyle

Eren_Y

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
261
İsim
Eren Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
oyun yardım pc toplama vb.
Instagram
https://www.instagram.com/m_upt.eren/
Steam
https://steamcommunity.com/id/jiqitter/
Twitter
hamdieren10
Discord
Capon#5386
sana açıklayayım yeteneğin yoktur fps oyunlarında olabilir he yeteneğinin yatkınlığının olmaması yine bir şey değiştirmez kendini geliştirebilirsin ama gerçekten çabalaman gerekiyo kanka gel lol girek diyip oyun oynarken hiç düşünmeden oynarsan oyunu fps oyunlarında da dahil çok sıkıntıya girersin mesela lol oynarken surekli map takibi yapman lazım ve ben olsam napardım diyip rakibi takip edersin bu eloya göre de değişir fps oyununda yine map kontrolu bir yere kadar önemli anlık kararlar vermek zorundasın aimin berbatsa takım oyunu yapabileceğin(valorant) takımına destek çıkabilcek heroları alıp oynayabilirsin he illa tek başıma yapcam diyosan afedersin ama köpekler gibi çalışman lazım ben 5 yaşımdan beri oyun oynuyorum her zaman her şeyde daha iyi olmaya çalıştım cs de yıllarca emek verdim rütbem novaydı globallerle esporcularla oynayarak ffa da gelişmeye çalıştım ve geliştim lolde sürekli düşündüm naparım diye oyunbros izlemiştim kfceatbox izlemiştim ama valorantta öyle birinden bir şey öğrenmek için hiç çabalamadım zorluğu yok pek cs geçmişi olduğundan dolayı kolay geliyo

Strkaos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Duran ÖZEL
biraz sacma gelciek belki ama ben suan bilgisayarimda bulunan oyunlari en az 1 yildir oynuyorum valorant csgo fortine rainbow6 rust gibi gibi ama hepsini hala kotu oynuyorum ne yapmam gerek oyunlari iyi oynayabilmek icin 3 yildir lol oynuyorum 500 level oldum hala kotu oynuyorum ekipmanlarim onceden kotuydu simdi orta seviye ama sanki daha kotu oynuyorum dalga gecmezseniz sevirnim
profesyonel oyuncuları takip et.
profesyonel buildleri takip et.
meta neyse onu oyna.

Eren_Y

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
261
İsim
Eren Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
oyun yardım pc toplama vb.
Instagram
https://www.instagram.com/m_upt.eren/
Steam
https://steamcommunity.com/id/jiqitter/
Twitter
hamdieren10
Discord
Capon#5386
he taktik istersen şöyle yap klavyeyi biraz eğimli tut \ şu şekil ile - bunun arasında bir şey boydan mousepad al mouse un kötüyse hızlı çevirinxe sensör ya okumaz ya da bi anda cross aşşağı iner değişmeni öneririm hassasiyetini de böyle hızlı boydan çevirdiğinde arkanı döncek kadar falan ayarla mesela arkalanıyosun oyunda direk sağa çekip spray yapıyosun adamı bi anda vuruyosun gibi sonra sensine alışmaya çalış dpi 800 öneririm başlat menüsünden fareye gir ek dare seçenekleri kısmından fare hassasiyetini arttır diye bi seçenek var onu kapat 800 dpi önerme sebebim farklı oyunlarda oynuyosun oyuna girdiğinde circle varken sağa sola çevirdiğinde yavaş gelmesin diye ve lol tarzı oyunlar oynadığında örneğin 400 dpi yavaş gelmesin diye söylüyorum sensini dediğim dereceye ayarladıktan sonra sürekli alışmaya çalış eğer böyle şeyleri deneyimlemediysen biraz zorlanıcaksın başlarda ama sonradan ekmeğini de yersin
bu klavye yamultma olayı da şöyle slenderman değilsin sonuçta sol elinde klavye sağ elin mouse mousepad alanı fazla kalsın diye düşük senste çevirip elini köşeye vurursan da rahatsız ediyo ayrıca
combat abimi de izleyebilirsin gerçekten kaliteli içerikleri var

Sheader

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,186
İsim
Mustafa Enes Bulut
Biraz yetenek biraz da doğru Ayar yapmak gerekir

Adem Türk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
647
İsim
Adem Türk
eğlenmeye başladığın an iyi oynuyorsun demektir

furkaann

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Furkan Arslan
Öncelikle fps oyunlarda kendine uygun sensi bulman çok önemli internette bunun ile ilgili videolar var ve mouse DPI'in çok yüksek ise bunu düşürebilirsin extra olarak profesyonel maçları ve rank immo üstü olan oyuncuları izle ve nasıl peek, double peek ve bir yerden çıkarkan cross koymayı öğren combatry'in bir radyant nasil düsünür videolarını izleyebilirsin

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
benim kardeşimde kötü oynuyor. çünkü oyun okumayı bilmiyor. nerde ne yapacağı hakkında hiç bir fikri yok.

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,547
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord