Neler Yeni

Neden Snopy Direksiyon Önerilmiyor?

pentiti

80+ Silver
Arkadaşım kullanıyor gayet iyi. Ama hiç önerilmiyor. İllaha 900 derece mi olması gerek? 3000TL kaliteli bir 900 derece sıfır direksiyon seti. Snopy 400TL falan. Yanlış anlamayın meraktan soruyorum neden alınmaz? Var mı ucuza 900 derece direksiyon?

tamer oyunda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,645
İsim
-
Böyle markaların ilk ürünleri kötü olduğu için insanlar almak istemiyor. Kendilerini kanıtlayamamıyorlar. Örnek olarak kulaklıkta Corsair ve Rampage arasında kalsan büyük ihtimalle corsair'i seçersin çünkü corsair'ın iyi ürünler yaptığını biliyorsun. Ama rampage'in eski ürünlerinin kötü olduğunu bildiğin için bir önyargı oluşuyor,almak istemiyorsun.

DENI2

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,984
İsim
Deniz
Steam
https://steamcommunity.com/id/HiDeniz
Discord
DΞNI2 ム#9844
Arkadaşım kullanıyor gayet iyi. Ama hiç önerilmiyor. İllaha 900 derece mi olması gerek? 3000TL kaliteli bir 900 derece sıfır direksiyon seti. Snopy 400TL falan. Yanlış anlamayın meraktan soruyorum neden alınmaz? Var mı ucuza 900 derece direksiyon?
o fiyata alınırda şimdi bi logitech değil yani :D

yahmetr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ahmet Recep Yıldız
beyler valla alınmaz o fiyata ben zamanında 50 TL ye almııştım onun yerine 900 derece yaptım yaklaşık 120,130 TL tuttu youtube kanalımda paylaştım:
ilginiz var ise yakında h vites gelecek
Malzemeler
1.Encoder (eski yada bozuk yazıcıdan sökebilirsiniz )
2.arduino leonardo yada pro micro (ikiside iş görüyor leonardoyu öneririm fazla pinlerle button box yapabilirsiniz)
3.kasa(dış kasa için ben psu kutusu kullandım lakin siz ahşap yada başka bir kasa yaapabilirsiniz yani tamamen sizin hayal gücünüze kalmış
4.buton ve potansiyometre bunlar ise gaz fren debryıaj ve sağ sol sinyal
5.gerekli kablolar

Son düzenleme:

nWeeyz_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
298
İsim
Sami Buğra
beyler valla alınmaz o fiyata ben zamanında 50 TL ye almııştım onun yerine 900 derece yaptım yaklaşık 120,130 TL tuttu youtube kanalımda paylaştım ilginiz var ise yakında h vites gelecek
Malzemeler
1.Encoder (eski yada bozuk yazıcıdan sökebilirsiniz )
2.arduino leonardo yada pro micro (ikiside iş görüyor leonardoyu öneririm fazla pinlerle button box yapabilirsiniz)
3.kasa(dış kasa için ben psu kutusu kullandım lakin siz ahşap yada başka bir kasa yaapabilirsiniz yani tamamen sizin hayal gücünüze kalmış
4.buton ve potansiyometre bunlar ise gaz fren debryıaj ve sağ sol sinyal
5.gerekli kablolar
www.youtube.com/watch?v=XxhQV_GNTmE
Aga yeter ama eski konuları hortlatmayın artık

Eray Yılmaz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,831
İsim
Eray Yılmaz
geri bildirim
malzeme kalitesi
özellikler
driver
çelik malzeme olması
900 derece olması
başka ne olsun g29 a göre oyuncak gibi kalıyor

Top Bottom