Neler Yeni

NEREDE YAYIN ACMALIYIM ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
ismail sağlam
1725480239838.png
STEAM SEPETİM BU EPİC GAMESTE DE GTA5 VAR BUGÜN CİFT MONİTÖRE GECİŞ YAPTIM VE UZUN SÜREDİR DE YAYIN YAPMAK İSTİYORUM SİSTEM ÖZELLİKLERİM RX 6600 R5 5500 İDARE EDECEK BİR SİSTEM BAŞLANGICTA HANGİ OYUNU OYNAMALIYIM VEYA NE YAPMALIYIM ILK KITLEYI TOPLAMAK İCİN AYRİYETEN HANGİ PLATFORMU BAŞLANGIC İCİN TERCİH ETMELİYİM TAVSİYELERİNİZ NEDİR

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Mustafa Erodglu
youtube twitch ve kick te es zamanli yayin acin

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Dağhan Mete Aköz
Alıntıyı görüntüleSTEAM SEPETİM BU EPİC GAMESTE DE GTA5 VAR BUGÜN CİFT MONİTÖRE GECİŞ YAPTIM VE UZUN SÜREDİR DE YAYIN YAPMAK İSTİYORUM SİSTEM ÖZELLİKLERİM RX 6600 R5 5500 İDARE EDECEK BİR SİSTEM BAŞLANGICTA HANGİ OYUNU OYNAMALIYIM VEYA NE YAPMALIYIM ILK KITLEYI TOPLAMAK İCİN AYRİYETEN HANGİ PLATFORMU BAŞLANGIC İCİN TERCİH ETMELİYİM TAVSİYELERİNİZ NEDİR
Elraenn, Rraenee, Unlost onların Kullandığı Platform Kick. O yüzden de kullanıcı sayısı artık diyerlere nazaran çok daha fazla. Kick' te aç geç.

Akman55

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Hakan Akman
Kickten aç. Oyunları kendin seç ancak dümdüz oynama chata sık sık bak milletle konuç gerekirse takımına çağır birlikte oyna izleyicilerle

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Mustafa Erodglu
ücündede eş zamanlı acmak icin kullanmam gereken uygulamarı yazar mısınız
hocam malesef hic bilmiyorum nasil aciliyor ama acanlar var ve genelde en cok etkilesimi onlar aliyor.
Ornegin bir platformu main platform olarak secersiniz.Diger platformlardaki izleyicileri oraya yonlendirirsiniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
ismail sağlam
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kickten aç. Oyunları kendin seç ancak dümdüz oynama chata sık sık bak milletle konuç gerekirse takımına çağır birlikte oyna izleyicilerle
chate sürekli bakabilirim bugün yeni monitörüm geldi cift monitör yapmamın başlıca sebebide buydu zaten chate odaklanamıyordum daha once yayın acmayı denedıgımde
ayriyeten tiktokta bi ara 15 16 bin takipcilere cıkmıstım bır yıldır girmiyorum suan 8000 lere düşmüş orda acmak mantıklı olur mu? para kazanmada en baştan itibaren aktif bir iki yayın açmıştım hesapta 150 lira oldu tiktokta

Akman55

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Hakan Akman
chate sürekli bakabilirim bugün yeni monitörüm geldi cift monitör yapmamın başlıca sebebide buydu zaten chate odaklanamıyordum daha once yayın acmayı denedıgımde
ayriyeten tiktokta bi ara 15 16 bin takipcilere cıkmıstım bır yıldır girmiyorum suan 8000 lere düşmüş orda acmak mantıklı olur mu? para kazanmada en baştan itibaren aktif bir iki yayın açmıştım hesapta 150 lira oldu tiktokta
tik toku tavsiye etmem ancak para kazanabiliyorsan yapabilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
ismail sağlam
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
tik toku tavsiye etmem ancak para kazanabiliyorsan yapabilirsin
hocam coklu yayın acmak nasıl olur tiktoğun platformu kendine has tiktoktada acip kicke yönlendirsem? sonuc olarak kocaman ekran var rahat 6 platformun chatını koyabilirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Elraenn, Rraenee, Unlost onların Kullandığı Platform Kick. O yüzden de kullanıcı sayısı artık diyerlere nazaran çok daha fazla. Kick' te aç geç.
önerdiğiniz bi içerik veya önerdiğiniz bir saat var mı şu saatler en iyisi diye
fikrimce dediğiniz yayıncılar ve onlar gibi büyük yayıncılar aktif değilken yayın açmak daha mantıklı saydığınız yayıncılar kafadan 100 150 bin kişiyi topluyor :D

Akman55

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Hakan Akman
olur hocam çoklu yayıın fps düşürme int yavaşlatma yapabilir ancak dene olursa ilerde işleri büyütüp 2. pc yi alırsın bal gibi halledersin işleri

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
ismail sağlam
olur hocam çoklu yayıın fps düşürme int yavaşlatma yapabilir ancak dene olursa ilerde işleri büyütüp 2. pc yi alırsın bal gibi halledersin işleri
bi aralar hevesim vardı tiktoktan yürümüştüm her yayınım en az anlık 150 200 izlenirdi.. ban yedikten sonra keyfim kaçtı bıraktım şimdi sistem dizmişken bir daha denemek istedim cift monitör de var rahat ederim diye

Top Bottom