Neler Yeni

Net Kargo Rezaleti (itopya)

bextrium

80+
İtopya'dan küçücük bir usb bellek satın aldım. Yaklaşık 5 gün oldu bulunduğum Şehire kargo geleli. Ancak 5 gündür dağıtıma çıkmıyor. Herhangi bir depo adres vb yok. Galiba tüm Türkiye'ye tek Kamyonet Tek Çalışanla dağıtıyor bu firma kargolarını. Böyle bir yavaşlık ilk kez görüyorum.

Screenshot_2022-04-06-14-13-50-84.jpg

Banxtre

80+ Gold
En İyi Cevap
21
Dahası  
Reaksiyon skoru
18,045
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
E-Ticaret
Rezalet olmasının sebebi geç gelmesi midir?

Kargo şirketi kötü de rezalet de yok ortada,böyle olayları dramatize etmenin anlamı yok bir daha kullanmazsın bu firmayı olur biter.

Bieshala

80+ Bronze
İtopya'dan küçücük bir usb bellek satın aldım. Yaklaşık 5 gün oldu bulunduğum Şehire kargo geleli. Ancak 5 gündür dağıtıma çıkmıyor. Herhangi bir depo adres vb yok. Galiba tüm Türkiye'ye tek Kamyonet Tek Çalışanla dağıtıyor bu firma kargolarını. Böyle bir yavaşlık ilk kez görüyorum.

Alıntıyı görüntüle
DA G5 Sistem Aldım Kargoya Verldi Yazıyor Ama Kargom Nerede Tuşuna Basınca Kargo Hareketlerine Ulaşılamadı Yazıyor Neden Acaba ?

bextrium

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Rezalet olmasının sebebi geç gelmesi midir?

Kargo şirketi kötü de rezalet de yok ortada,böyle olayları dramatize etmenin anlamı yok bir daha kullanmazsın bu firmayı olur biter.
Seçme şansım yok. İtopya bu firma ile gönderiyor. Arıyorum karşımda muhatap bulamıyorum. Mantıklı bir cevap veren yok. Daha ne olması lazım?

bey10

80+
ürünün acilliğine göre dağıtıyor olabilirler

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Özcan Öztekin
Seçme şansım yok. İtopya bu firma ile gönderiyor. Arıyorum karşımda muhatap bulamıyorum. Mantıklı bir cevap veren yok. Daha ne olması lazım?
Aynen Öyle Bi sürü yerel firma varken neden net anlamış değilim her ilçede şubeleri yok tam bir rezillik. Paramızla Rezil oluyoruz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ürünün acilliğine göre dağıtıyor olabilirler
Ne acili 25 inde aldığım Kasa Gelmedi o Süre de Japondayan 2 kere gelmişti ürün.

trustmbk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Murat Kayhan
Kardeş bende aynı şeyleri düşündüm kendi alışverişimde, birde şu yönden bak belki adamlar az ve öz çalışıyorlardır.Sonuçta kıymetli şeyler taşıyorlar ve diğer kargoların ne kadar sorumsuzca hareketler yaptıkları malumunuz.Yavaş geliyor olabilir ama önemli olan sağlam gelmesi.Sonuç olarak pozitif düşün gelecektir madur olmazsın rahat ol.

Vsermet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
520
İsim
Volkan
Benim de aynı oldu varış şubesine geldi ürün 5. Gün teslim edildi. Ucuz alıyoruz ama kargo da başkasıyla çalışmıyor sanırım biriktirip toplu dağıtıyor olabilir.

bextrium

80+
Kardeş bende aynı şeyleri düşündüm kendi alışverişimde, birde şu yönden bak belki adamlar az ve öz çalışıyorlardır.Sonuçta kıymetli şeyler taşıyorlar ve diğer kargoların ne kadar sorumsuzca hareketler yaptıkları malumunuz.Yavaş geliyor olabilir ama önemli olan sağlam gelmesi.Sonuç olarak pozitif düşün gelecektir madur olmazsın rahat ol.

Benim de aynı oldu varış şubesine geldi ürün 5. Gün teslim edildi. Ucuz alıyoruz ama kargo da başkasıyla çalışmıyor sanırım biriktirip toplu dağıtıyor olabilir.

Almanya'dan Japonya'dan siparişlerim oluyor. 4 günde kapımda. Bu 4 gün içerisinde kaç el değiştiriyor hemde. Çok zor olmasa gerek.

Az Önce Net Kargo Müşteri Temsilcisi İle Görüştüm Şuan'Da Sistemde Bakım Var Bir Kaç Saat Sonra Arayın Lütfen Dediler.
Dün de aradığımda aynı şeyi söylüyorlardı.

trustmbk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Murat Kayhan
Haklısın çok geç geliyor ama yapacak bir şey yok kardeşim biraz daha sabır.Kendini sinirlendirme boşyere.

Bieshala

80+ Bronze
Almanya'dan Japonya'dan siparişlerim oluyor. 4 günde kapımda. Bu 4 gün içerisinde kaç el değiştiriyor hemde. Çok zor olmasa gerek.

Dün de aradığımda aynı şeyi söylüyorlardı.
Hmm

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
967,656
Üyeler
152,938
Son üye
Lordstack
Top Bottom