Neler Yeni

Öneri Netflix mi Disney+ mı?

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
Şu anda yaklaşık 4 yıldır kullandığım bir Netflix hesabım var. Sizce Netflix üyeliğini iptal edip Disney+'a geçmek mantıklı mı? Disney+'ta Netflix'te bulunan (platforma özel olmayan tabii ki de) içerikler var mı? İçerik yelpazesi geniş mi Disney+'ın? Baktığım kadarıyla birçok içerik var. Benim için en önemli olan dizi de The Walking Dead. The Walking Dead 11. sezona kadar bulunuyor mu?

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,808
İsim
Oğuz Oğuz
Şu anda yaklaşık 4 yıldır kullandığım bir Netflix hesabım var. Sizce Netflix üyeliğini iptal edip Disney+'a geçmek mantıklı mı? Disney+'ta Netflix'te bulunan (platforma özel olmayan tabii ki de) içerikler var mı? İçerik yelpazesi geniş mi Disney+'ın? Baktığım kadarıyla birçok içerik var. Benim için en önemli olan dizi de The Walking Dead. The Walking Dead 11. sezona kadar bulunuyor mu?
Biz arkadaşlarla geçeceğiz Disney+'a.

ADANALIKingKong

80+ Bronze
bende yıllardır, netflixçiyim :D , blue tv üyeliğimde var, gof izlemek için almıştım, disney bence geçilebilir. ama net bir araştırma yapmadım.

omerdesouza

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
365
İsim
Ömer
Netflix ilk zamanlarındaki gibi değil popüler kültür öğesi gibi artık. Yeni gelmesini geçtim var olan içerikler gidiyor günden güne artık anlaşmaları mı bitiyor n'oluyor. Disney+ hakkında bilgim yok. TWD benim de main dizim 11. sezonu getirmediler yakın zamanda da getirmeyecekler mesela.

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Netflix ilk zamanlarındaki gibi değil popüler kültür öğesi gibi artık. Yeni gelmesini geçtim var olan içerikler gidiyor günden güne artık anlaşmaları mı bitiyor n'oluyor. Disney+ hakkında bilgim yok. TWD benim de main dizim 11. sezonu getirmediler yakın zamanda da getirmeyecekler mesela.
Peki Disney+'ta var mı TWD 11. sezon?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben de sıkıldım artık. Marvel dizileri de gitti, popüler dizi-filmler de gitti, kendi içerikleri bile gitti. Hatta başka bir cihazla şifre paylaşmayı bile engelleyeceklermiş artık. Ekstra ücret isteyeceklermiş. Saçmaladılar iyice.

omerdesouza

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
365
İsim
Ömer

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Deniz Çağan
Netflix şuanda ciddi derecede üye kaybediyor. Reklamlı üyelik, şifre paylaşımına ücret almak falan olacakmış. Disney+ geldiğinde Netflix üyeliğimi iptal edeceğim ben. Marvel filmleri, Star Wars ve pixar animasyonları dinsey+ da mevcut. Çok daha fazla içerik var. Ve daha ucuz olması cazip geliyor

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
Yalnız, Fox'un sahibi Disney. Bu yüzden anlaşma iki rakip arasında olmuş oluyor zaten.
Eminsiniz değil mi TWD dizisinin Disney+'ta olduğuna ve son sezonların da bulunduğuna?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Netflix şuanda ciddi derecede üye kaybediyor. Reklamlı üyelik, şifre paylaşımına ücret almak falan olacakmış. Disney+ geldiğinde Netflix üyeliğimi iptal edeceğim ben. Marvel filmleri, Star Wars ve pixar animasyonları dinsey+ da mevcut. Çok daha fazla içerik var. Ve daha ucuz olması cazip geliyor
14 Haziran 2022 tarihine kadar ön kayıt yaparsanız sanırım 12 aylık üyeliği 8 ay fiyatına almış oluyorsunuz.

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
O dediğinizi bilmiyorum, sadece bu bilgiyi verdim. Kendilerine ait olan bir şey olduğuna göre mantıken olmalı.
Ha pardon, FOX'un sahibi olduğu bilgisi kesin bilgi mi peki? Nereden öğrenebilirim bunu?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,801
Üyeler
138,412
Son üye
nafrican
Top Bottom