Neler Yeni

Netflix,prime,disney+ dizi ve film onerisi

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,528
İsim
Oğuz Oğuz
Merhaba arkadaşlar, disney+ ta faz 3 e kadar herşeyi izledim shangci ve lokiyi izledim gerisini gereksiz bulduğum için izlemedim, prime da sadece the boys u izledim, netflixte ise tüm stand upları izledim ve en son la casa de papeli izledim. bana bu üç platformda izlenmeye değer en iyi dizi filmleri onerir misiniz ? La casa de papel ilk 2 sezon iyiydi 3-4-5 inanılmaz kotuydu hiç beğenmedim, diye bilgi vermek istedim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Btw onceki açtığım "la case de papel izlenir mi" konusun da bana onerilen tüm dizileri listeme aldım, buradan ekstra olarak listeye alınmaya değecek dizi film çıkar mı diye merak ettiğim için bu konuyu açtım
the dark

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Moon Knight
MS. Marvel

FurkanIIy

80+ Bronze
Merhaba arkadaşlar, disney+ ta faz 3 e kadar herşeyi izledim shangci ve lokiyi izledim gerisini gereksiz bulduğum için izlemedim, prime da sadece the boys u izledim, netflixte ise tüm stand upları izledim ve en son la casa de papeli izledim. bana bu üç platformda izlenmeye değer en iyi dizi filmleri onerir misiniz ? La casa de papel ilk 2 sezon iyiydi 3-4-5 inanılmaz kotuydu hiç beğenmedim, diye bilgi vermek istedim.

Btw onceki açtığım "la case de papel izlenir mi" konusun da bana onerilen tüm dizileri listeme aldım, buradan ekstra olarak listeye alınmaya değecek dizi film çıkar mı diye merak ettiğim için bu konuyu açtım
How I Met Your Mother (Disney+)
Lost (Disney+)
Bir de Star Wars serisi. İzleyin, izlettirin mükemmel bir şey.

gbaleft

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Breaking Bad
Mr. Robot
The Queen's Gambit
Dark
Better Call Saul
Stranger Things
El Camino
Çoğunu izlemişsindir ama izlemediklerin de çıkar bence arada.:D

ArdaM

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,733
İsim
Arda Memiş
Instagram
@ardamemis_
Steam
https://steamcommunity.com/id/ArdaMemis/
Twitter
ardamemis_
Discord
Arda#0014
Suits (her bölüm farklı olay, çok sürükleyici)
Red notice
Sherlock Holmes
Stranger things
Man vs bee
Lupin
Queen's gambit
The adam project

Sherlock kaldırıldı :/
Geçen vardı, ikinci kez bitirdikten sonra kaldırmışlar valla. Netflix üyesi olmak için sebeplerim azalıyor

BATTLEFIELD

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,418
İsim
Selman
Süper kahraman dizisi izlemek istersen Disney+ dan önereyim birkaç tane

Daredevil
Punisher
Jessica Jones
İron Fist
Luke Cage
The Defenders

Bunların hepsi birbiriyle bağlantılı. Özellikle Daredevil dizisi çok kaliteli bir yapım, Marvel'in en iyi işlerinden birisi. Daredevil izleyeceksen önce Punisher izlemeni tavsiye ederim.

Top Bottom