Neler Yeni

Öneri Netflix üzerinden dizi film önerir misiniz? ?

Ellie Williams

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,408
İsim
Meriç erbay
Teen wolf bende başlamayı düşünüyorum ancak çok ergen dizisi olduğunu söylediler. Salvation da ilgimi çekti ekledim listeme teşekkürler.
Çok güzel bir dizi aşırı tavsiye ederim bu arada sonunda dizi boşlukta kalıyor yeni bir sezon için ayarlanmış gibi ama yeni sezon gelmiyeceği açıklandı üzdü baya beni.

Z nation , AWAY

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,327
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto

Ellie Williams

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,408
İsim
Meriç erbay
Dizinin adını yanlış yazmışım 😅😅 Tribes Of Europa olucak son olarak Riverdale'e bakabilirsin Ablam ile başlamıştık o salınca bende saldım yarısında bir ara tekrar başlarım ama güzel bir dizi.

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,327
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Dizinin adını yanlış yazmışım 😅😅 Tribes Of Europa olucak son olarak Riverdale'e bakabilirsin Ablam ile başlamıştık o salınca bende saldım yarısında bir ara tekrar başlarım ama güzel bir dizi.
Fark ettim :D riverdale listem de

Ellie Williams

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,408
İsim
Meriç erbay
Fark ettim :D riverdale listem de
The Walking Dead'e bak bir istersen yeni sezonları geliyordu en son 7. yada 8. Sezon başına kadar güzel gidiyor sonra bu iki sezondan birinin başında diziyi izleme zevkin kaçıyor biraz daha şans verirsen güzel devam ediyor son olarak The 100'ü kesin izle ❤❤🥰 netflixte 5 sezonu var son iki sezonunu korsan izlemiştim mükemmel bir şey hatta kitaplarını bile aldım 😅

20210609_114853.jpg

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,327
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
The Walking Dead'e bak bir istersen yeni sezonları geliyordu en son 7. yada 8. Sezon başına kadar güzel gidiyor sonra bu iki sezondan birinin başında diziyi izleme zevkin kaçıyor biraz daha şans verirsen güzel devam ediyor son olarak The 100'ü kesin izle ❤❤🥰 netflixte 5 sezonu var son iki sezonunu korsan izlemiştim mükemmel bir şey hatta kitaplarını bile aldım 😅

Alıntıyı görüntüle
The walking dead'i ilk çıktığı zamandan beri takip ediyordum fakat o 3.sezondan sonrası çıkınca bıraktım. Çünkü konusu artık zombilerden hayatta kalmaktan çıktı pek sarmamaya başladı sonra da bıraktım.

v3ysi.alkan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
407
İsim
veysi alkan
Sherlock İzledin Mi?
Peki Sen İzlediklerin İçinden Favorileri Önerir Misin?

Muammer Beytekin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,189
İsim
Muammer Beytekin
Dracula izlemeni öneririm.

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,327
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Sherlock İzledin Mi?
Peki Sen İzlediklerin İçinden Favorileri Önerir Misin?
İzledim önerin için teşekkürler. Herhangi bir favorim yok 2-3 tane çok beğendiğim diziler var Netflix de bunlardan bazıları friends ve breaking bad
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dracula izlemeni öneririm.
O tarz konular aslında ilgimi çekmiyor ama bir göz gezdiririm teşekkürler tavsiyen için.

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Black mirror

Top Bottom