Neler Yeni

Netspeed indirim kodu

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Charizard

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Nihat
Arkadaşlar netspeed kullanan arkadaş varsa bana kodunu verebilir mi

Night Uranos

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
330
İsim
Berkay Kaygısız

YBAIR0​

Buyur kullanırsan sevinirim.

Charizard

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Nihat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Geçersiz dedi . Sondaki harf o mu yoksa sıfır mı. Kod yerine telefonda olur dedi.

yerturkk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Kadir Yertürk

Arda1453

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Arda Asyalı
Otomatik ödemede. Netspeed kodum: RENKAH

FatihC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Yusuf Kaya
SL5LWQ
Benim kodu da kullanabilirsiniz isterseniz. Otomatik ödemeye tanımlı

FatihC

80+
Aktif olarak kullanıyorum sormak istediğin soru varsa sorabilirsin
Geçerken direkt olarak buradan birinin kodunu versem yetiyor mu? Başka bir bilgi istiyor mu kodun sahibine ait isim vs? Yoksa direkt olarak ref kodunu versem yetiyor mu? Türknet kullanıyorum, memnunum ama 250TL oldu. Biz hem ucuz hem taahhüt yok diye geçtik ama ucuzluğu bitti, e ne anlamı kaldı o zaman diye düşünüyorum ben de :) Türk telekom alt yapısı olduğu sürece çok fark etmez gibi sanki. Sizin yorumunuz, tecrübeniz varsa duymak isterim.

Geçerken direkt olarak buradan birinin kodunu versem yetiyor mu? Başka bir bilgi istiyor mu kodun sahibine ait isim vs? Yoksa direkt olarak ref kodunu versem yetiyor mu? Türknet kullanıyorum, memnunum ama 250TL oldu. Biz hem ucuz hem taahhüt yok diye geçtik ama ucuzluğu bitti, e ne anlamı kaldı o zaman diye düşünüyorum ben de :) Türk telekom alt yapısı olduğu sürece çok fark etmez gibi sanki. Sizin yorumunuz, tecrübeniz varsa duymak isterim.
Ben millenicom dan geçtim hiçbir fark yok altyapıda sorun yoksa hangisine geçersen geç sıkıntı olmaz.Ref kodunu söylemeniz yeterli olur.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İsterseniz ref verebilirim

FatihC

80+
Ben millenicom dan geçtim hiçbir fark yok altyapıda sorun yoksa hangisine geçersen geç sıkıntı olmaz.Ref kodunu söylemeniz yeterli olur.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İsterseniz ref verebilirim
Faturaları düzenli ödüyorsan gönder kral

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom