Neler Yeni

Netspeed mi Millenicom mu?

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Arkadaşlar selam. 8 senedir TurkNet kullanıcısıyım ve ilk defa bu kadar uzun, 2 gün internetsiz kaldım. (2 gün bazılarınız için uzun olmayabilir fakat karşında muhattap olucak biri bulamayınca çok sinirleniyorsun) 2 gündür DSL ışığım yanmıyor ve bunun hakkında arıza kaydı oluşturdum. (Bu arada yıllardır arka sokağımda olan hipernetten artık bende faydalanabiliyorum.) Bugün bir adam geldi adsl kablosuna bir aparat falan taktı ve modemi açık tutmam gerektiğini 15 dakika sonra internetin geleceğini söyledi. Tabii gelmedi. Bu zamana kadar hiç turknetle böyle bir sorun yaşamamıştım adsl kullanıcısı olduğum halde. Hazır hipernet gelmiş iken firma değiştirmek ile değiştirmemek arasında kaldım başlığı da bu yüzden açtım. Sizce değiştirmeli miyim? Değiştirmeliysem Millenicom mu speednet mi?

kadiks

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,222
İsim
Kadir Bey
Millenicom başarılı bir sekilde ilerliyor gibi gözüküyor bir bak oraya.
taahhüt yok zaten begenmezsen iptal edersin. orada illiaki karsında birisini bulursun

Ronnie

80+
Ben şuanda netspeed kullanıyorum gayet memnunum ama millenicom daha başarılı gibi geliyor.

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bana da öyle geldi ama millenicomun fiyatları şuan ödediğime göre biraz daha pahalı.

Top Bottom