Neler Yeni

200 ₺ Paramı Nereye Harcamalıyın?

Ne yapıyım

• Robux al

Oylar: 0 0.0%
  • Hesap diz

Oylar: 7 11.5%
  • Bir cacık yapma

Oylar: 48 78.7%
  • 100tl robux 100tl hesap diz

Oylar: 6 9.8%

• Oy kullanan toplam üye
    61
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
tkg
Merhaba ben 200tl harçiyacahımı ama karar veremedim Steam hesabımı diz sem yoksa roblox a mı yaptırsam roblox diye laf etmeyin lütfen normal de Steam e yaptırırım ama Xbox game paşa +4 5 tane daha oynamadığım oyunlar var roblox dan zevk alıyor um bide PS3 kolunu PC ye takıp çalıştırmayı başardım spilit screen oyunları oynaya çam Xbox game pass dede adam akıllı oyun oynamadım sizce ne yapıyım ?

Musa Dinç

80+ Bronze

mortah

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
975
İsim
Yakup Efe Sarıkaya
Kendine güzel bir alt-üst takımı al havalar sıcak artarsa para guzelde bi sapka alırsın. Online bi oyuna para yatirmanı tavsiye etmem sıkılırsın, zaman bulamazsın keşke başka biuere verseymişim dersin

KeReM 1963

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,721
İsim
Kerem ORUÇ
İlgilendiği Kategoriler
Yurtdışı Alışverişi
Instagram
oruckereem
Steam
Kerem1963
Discord
Kerem1963 #8121
Git arkadaşınla gez , yemek falan ye. ROBLOX a para mı yatıracaksın 😂

Musa Dinç

80+ Bronze
Gezmeye izin vermeyen ama oyuna 200tl atmaya izin veren aile mi?
İyi de benim kardeşim bile gizli gizli harcıyor annem küçük diye çıkarttırmiyor kendisi de 15 yaşında geçen habersiz valoya 200 TL yatırmış hesabına bakınca gördüm

Dolar Bey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,218
İsim
Mehmet Alp Uzun
İlgilendiği Kategoriler
Dizüstü Bilgisayar
Discord
Dolar#9411
Kendine güzel bir alt-üst takımı al havalar sıcak artarsa para guzelde bi sapka alırsın. Online bi oyuna para yatirmanı tavsiye etmem sıkılırsın, zaman bulamazsın keşke başka biuere verseymişim dersin
Dediğini yaşadım...
PUBG Mobile hesabıma yüzlerce lira yatırmıştım sonra sıkılmıştım.
Son görülme 1 yıl önce...
Online oyuna para yatırılmaz kesinlikle keyfi olarak başka şeyler yapmak daha mantıklı

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
tkg
Gezmeye izin vermeyen ama oyuna 200tl atmaya izin veren aile mi?
Baya geziyor um zaten daha dün yumurta lı pizza yediğim şeyin ismini bilmiyorum ama pizzaya ben diyordu diye dedim denize gittim kebap yedim akşam bici bici yedim bu günde börek yedim bide bu bayram 800topladım diye yoksa bütün param değil öbür para birikime gidiyor zaten bide Annem ve Babam gezmeyi seviyor lar he hafta babam gezdiriyor zaten.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dediğini yaşadım...
PUBG Mobile hesabıma yüzlerce lira yatırmıştım sonra sıkılmıştım.
Son görülme 1 yıl önce...
Online oyuna para yatırılmaz kesinlikle keyfi olarak başka şeyler yapmak daha mantıklı
Tmm hesap dizerim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çocuk daha ailesi izin vermiyordu belliki.
Veriyor lar zaten bayram olmasa 2 3 ayda bir yatırıyorum

THEKINGBRAWL.exe

80+ Bronze
Merhaba ben 200tl harçiyacahımı ama karar veremedim Steam hesabımı diz sem yoksa roblox a mı yaptırsam roblox diye laf etmeyin lütfen normal de Steam e yaptırırım ama Xbox game paşa +4 5 tane daha oynamadığım oyunlar var roblox dan zevk alıyor um bide PS3 kolunu PC ye takıp çalıştırmayı başardım spilit screen oyunları oynaya çam Xbox game pass dede adam akıllı oyun oynamadım sizce ne yapıyım ?
Oyun al veya başka bir şey yap. Robloxa yatırma

MigrosJET

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
225
İsim
Martyn McMillan
Lunaparka git

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,595
Üyeler
140,666
Son üye
xincrks
Top Bottom