Neler Yeni

Nikotin sakızı için reçete gerekli mi?

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,516
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758
Nikotin sakızı denemek istiyorum direkt gidip alabilir miyim yoksa doktordan reçete falan lazım mı?Birde çok pahalı mı?

Hanaz

80+ Silver
Hayır ,ama normal sigaradan daha pahalı diye vazgeçtim ben

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,803
İsim
Mehmet Aslan

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,516
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,112
İsim
a l p e r

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
995
İsim
Ahmet Şeker
bant veya sakızlar yine iradeyle alakalı tek artısı vücudunun alıştığı nikotini veriyor içme ihtiyacın azalmış gibi oluyor ama rutin yerlerde yine senin iradene kalıyor durum, örneğin yemekten sonra, kahve içerken vs şimdiye kadar sürekli içip artık rutine bağladıysan orda sakız falan da işe yaramaz zaten normalde de sigarayı bırakmaya çalışırken en çok yemekten sonra ve içeceklerin yanındaki sigara isteği zorluyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

bant veya sakızlar yine iradeyle alakalı tek artısı vücudunun alıştığı nikotini veriyor içme ihtiyacın azalmış gibi oluyor ama rutin yerlerde yine senin iradene kalıyor durum, örneğin yemekten sonra, kahve içerken vs şimdiye kadar sürekli içip artık rutine bağladıysan orda sakız falan da işe yaramaz zaten normalde de sigarayı bırakmaya çalışırken en çok yemekten sonra ve içeceklerin yanındaki sigara isteği zorluyor.
soruna cevap olarakta reçete gerekmiyor fiyatları bir tık pahalı ama uçuk kaçık değildi baktığımda.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
928,639
Üyeler
145,223
Son üye
ArviiS
Top Bottom