Neler Yeni

Nisa suresi 89. Ayet

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,649
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
özgür kaplan
anlamadığım şahsen ben 20 yıldır bilimle yaşarım ve kuranıda aşırı severim bu fobiklerin okuduğunu anlama yetisi var mı? olmadığı için mi açıklamama gülünmüş. sorsan kaç kitap okudun oda yoktur.

Dahası  
Reaksiyon skoru
176
İsim
Muhammed Emin Ocak
Din konusu ≠ kavgasız, düzgünce tartışmanın bulunduğu konu.
Din konusu = kavgalı, milletin birbirine laf sokmaya çalıştığı konu.

SilahsızKuvvet☪

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,050
İsim
Enes
Bir sonraki ayeti bile okumadan saçma sapan yorum yapan acizsin bildiğin tek şey var oda islamın sadece arap dini olduğu o asosyal hayatında seni dışlayan insanlardan nefretini sadece inançlarına arap dini diyerek ve saçma sapan şeyler söyleyerek geçiriyorsun şu forumdaki en saçma hareketlerde bulunan sensin ya yaşın bilmem kaça gelmiş hala milletin inançlarına laf atıyorsun sorgulamaktan aciz hiç bir şeyi tam anlamıyla okumayan kararmış bir zihnin ve kalbin var ama sende haklısın insanlar seni dışlasa bilmem belki bende öyle olurum agnostik denilen şeyden bile bir habersin :D işin komik yanı ne biliyormusun bu bir tahmin değil ama bu forumdaki bir çok ateist ve deist senden daha iyiler en azından onlar sadece arap dini deyip geçmiyorlar ki muhtemelen bu yazdıklarımı okumıcaksın ama forumdaki bir çok kişi için sen bir nevi saraydaki soytarı gibisin , Herşeyi geçtim ya bir insan hiç mi kendisini geliştirmez bunu bir tek dini açıdan düşünme o kadar internette geziyorsun yapabildiğin tek marifet harley quinn resmi ile milletin forum haklarına saçma sapan ihlal etmek aaa şey bugün de dolu ama boş bir insana haklı sözcüklerimi ilettiğim için rahatladım teşekkür ederim , İyi geceler :D
Nokta. O kadar haklısın ki kral sonuna kadar hak verdim bu boş boş sallayanlara ben de ayar oluyorum işine gelmeyen bir şey oldumu arap dini hemen

Abdurrahman Avf

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Nokta. O kadar haklısın ki kral sonuna kadar hak verdim bu boş boş sallayanlara ben de ayar oluyorum işine gelmeyen bir şey oldumu arap dini hemen
Harley Quinn'in tek yaptığı dini kötülemek. sıkışınca da laf sokmak. Çok da dediğim gibi Sahtekar, Dine bağlıymış gibi yapıyor ama bir yandan dini aşağılıyor. Kendisi tiksinç şeyler yapıyor fakat tiksinç şeylere maruz kaldığında rahatsız oluyor. çok rahatsız, kalbi mühürlenmiş, karaktersiz birisi.

Gordiac

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
885
İsim
Ramazan KOLDAŞ

Bu tip insanlar böyledir bilim insanlarından da örnek olarak celal şengör mesela o adam her ne kadar jeoloji açıdan zeka dolu olsa da ahlaki açıdan zayıf biridir .

Harley Quinn'in tek yaptığı dini kötülemek. sıkışınca da laf sokmak. Çok da dediğim gibi Sahtekar, Dine bağlıymış gibi yapıyor ama bir yandan dini aşağılıyor. Kendisi tiksinç şeyler yapıyor fakat tiksinç şeylere maruz kaldığında rahatsız oluyor. çok rahatsız, kalbi mühürlenmiş, karaktersiz birisi.

İstediği kadar kötüleyebilir bu forumda yazdığı her saçma mesajın altına açıklamasını yazıcam yeni gelenler en azından kimin ne olduğunu iyi bilir :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,595
Üyeler
140,666
Son üye
xincrks
Top Bottom