Neler Yeni

NotCoin’den Kazanan Birine Sorun! - Telegram Airdropları

Davidd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Davut Kuh
10800 küsür notcoinim var şu anda hala satmadım 300 dolara kadar çıkmıştı ama holdlamayı düşünüyorum uzun bir süre, şu anda da tapswap hamster kombat yescoin wcoin cex.io dotcoin yapıyorum.

İlk başta 10 20 dolar kazanırım da telefon faturamı ödersem iyi olur diye düşünüyodum, şimdi hepsinden 100 dolar kazansam az üstüne de kendi cebimden koysam yeni bi pc alırım diye düşünüyorum beklentim yüksek şu anda

önerileriniz varsa bekliyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

bıraktıysan ban yiyeceğini sanmıyorum.
ben hepsinde autoclicker kullanıyorum notcoinde de kullandım ama bir sıkıntı çıkmadı arkadaşlarımda da hiç sıkıntı duymadım şimdiye kadar

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,323
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Dizüstü Bilgisayar, Oyun Bilgisayarı, Tasarım, Youtube, Discord Sunucuları, Discord Botları (Kısaca Discord Kategorisi)
Instagram
kromyt / seninpanelincomtr
Steam
KROM
Discord
chromebey0

Davidd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Davut Kuh
çok iyi

Son düzenleme:

yaman..k

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
416
İsim
Yaman Kurşun
Ben blum tapswap dotcoin yescoin 4 tane kasıyorum notcoin kadar kazandırmaz bence ama yine birşeyler bırakır oyuncu sayısı neredeyse 2 3 katına çıktı

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,323
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Dizüstü Bilgisayar, Oyun Bilgisayarı, Tasarım, Youtube, Discord Sunucuları, Discord Botları (Kısaca Discord Kategorisi)
Instagram
Steam
KROM
Discord
chromebey0
Ben blum tapswap dotcoin yescoin 4 tane kasıyorum notcoin kadar kazandırmaz bence ama yine birşeyler bırakır oyuncu sayısı neredeyse 2 3 katına çıktı
kazandıradabilir hocam belli olmaz. Memefi da kasmanı öneririm

mnozof

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
muhammed nurullah öztürk
10800 küsür notcoinim var şu anda hala satmadım 300 dolara kadar çıkmıştı ama holdlamayı düşünüyorum uzun bir süre, şu anda da tapswap hamster kombat yescoin wcoin cex.io dotcoin yapıyorum.

İlk başta 10 20 dolar kazanırım da telefon faturamı ödersem iyi olur diye düşünüyodum, şimdi hepsinden 100 dolar kazansam az üstüne de kendi cebimden koysam yeni bi pc alırım diye düşünüyorum beklentim yüksek şu anda

önerileriniz varsa bekliyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

ben hepsinde autoclicker kullanıyorum notcoinde de kullandım ama bir sıkıntı çıkmadı arkadaşlarımda da hiç sıkıntı duymadım şimdiye kadar
iphonedan nasıl yapıcam auto clicker

SEmrey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
Emre
Yescoin de connect Wallet bağlamalı mıyım?

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,323
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
Steam
KROM
Discord
chromebey0
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
R. A.
Merhaba Binance hesabında kimlik doğrulama yaptım fakat doğrulama işlemlerini bitirmedim fotoğraflı doğrulama vs yapmadım. Airdrop olduğu zaman coinleri alabilmem için bu işlemleri yapmış olmam gerekiyor mu?

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,323
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
Steam
KROM
Discord
chromebey0
Merhaba Binance hesabında kimlik doğrulama yaptım fakat doğrulama işlemlerini bitirmedim fotoğraflı doğrulama vs yapmadım. Airdrop olduğu zaman coinleri alabilmem için bu işlemleri yapmış olmam gerekiyor mu?
doğrulanmış olması lazım hocam hesabınızın

mnozof

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
muhammed nurullah öztürk
yescoinde boostları kaç lvl yapmalıyım

Top Bottom