Neler Yeni

🔥İndirim NUBWO G06 Wireless Gaming Headset | 1286 TL

idorojen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Atakan Rodi
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Ahmet Köroğlu
yok hocam bende kulaklık hastalığı var biraz :D
bendeki kadar olamaz. en kötü kulaklığım 8000tl :D en iyisi 20bintl ortası 12bin
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam ne kulaklıklar kullanıyorsunuz? Bende de o hastalık var çogu markanın üst seviye kulaklığını alıp sattım (oyuncu markalarının) hiçbirinden o kadar memnun kalmadım. Sizin tecrübeleriniz neler?
kanka 3 kulaklığım var. aranıza girdim ama :d

hyperx orbit s
nova pro wirelesss
audeze maxwell.

sizin gibi çoğu üst seviye modelleri kullandım ve beğenmedim.
g pro x
arctis 9
g733 :D
cloud2 ve wirelesssi.
razere pek güvenmiyorum.

hocam ne kulaklıklar kullanıyorsunuz? Bende de o hastalık var çogu markanın üst seviye kulaklığını alıp sattım (oyuncu markalarının) hiçbirinden o kadar memnun kalmadım. Sizin tecrübeleriniz neler?
kablolu tarafta en iyisi orbit s. orjinal adı audeze mobius. bi incele istersen. wirelessde audeze maxwell

Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Birkan Öztürk
bendeki kadar olamaz. en kötü kulaklığım 8000tl :D en iyisi 20bintl ortası 12bin

kanka 3 kulaklığım var. aranıza girdim ama :d

hyperx orbit s
nova pro wirelesss
audeze maxwell.

sizin gibi çoğu üst seviye modelleri kullandım ve beğenmedim.
g pro x
arctis 9
g733 :D
cloud2 ve wirelesssi.
razere pek güvenmiyorum.
orbit s nasıl hocam? ondaki sürücüler garipti bayağı galiba boyutu vs. Bunlar arasından kullanmadığım orbit s, nova pro ve audeze. Audeze yi ses kartım olmadığı için alamıyorum (kulaklıktan pahallı vicdansızlar) öbürleride fazla pahallı...

Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Ahmet Köroğlu
orbit s nasıl hocam? ondaki sürücüler garipti bayağı galiba boyutu vs. Bunlar arasından kullanmadığım orbit s, nova pro ve audeze. Audeze yi ses kartım olmadığı için alamıyorum (kulaklıktan pahallı vicdansızlar) öbürleride fazla pahallı...
orbits 100mm manyetik sürücülü deli dehşet bişey ama kablolu. kafa takibi vs süper.

nova pro wirelessin konforu tartışılmaz okadar. ince ayar yapmasını bilirsen aç sonarı fıstık gibi. ben default olarak kullanıyorum. maxwell tartışmaya kapalıdır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Birkan Öztürk
orbits 100mm manyetik sürücülü deli dehşet bişey ama kablolu. kafa takibi vs süper.
Hocam zaten sesi ön planda tutmak için kablolu hala iyidir ya. Kablosuz teknolojisi o hissi vermiyor. HS80, G733 gibi modellerde o tadı alamadım. HS80 iyidi gerçi hakkını yemiyim ama g733... Allah düşmanıma vermesin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Ahmet Köroğlu
https://forum.donanimarsivi.com/konu/audeze-maxwell-hakkinda-bilgi.758019/ burdaki posta bak. nova pro gitti wirelessi geldi okadar.

Hocam zaten sesi ön planda tutmak için kablolu hala iyidir ya. Kablosuz teknolojisi o hissi vermiyor. HS80, G733 gibi modellerde o tadı alamadım. HS80 iyidi gerçi hakkını yemiyim ama g733... Allah düşmanıma vermesin.
g733 yayıncı kulaklığı ışıklı mışıklı ahahaahahaq. kablosuz 2 model veriyim sana biri bendede olmayan turtle beach stealth pro diğeri audeze maxwell

GirayHan

80+ Platinum
dostum bende 24 tane farklı markanın kulaklığı var :) bir gün ana başlık açıp altına tecrübelerimi yazarım. tabi bunun için enerji lazım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Birkan Öztürk
dostum bende 24 tane farklı markanın kulaklığı var :) bir gün ana başlık açıp altına tecrübelerimi yazarım. tabi bunun için enerji lazım.
Valla o enerjiyi bulursanız çok sevinirim. Neden bilmiyorum çok hoşuma gidiyo milletin tecrübelerini okumak. Zaten kulaklık ve ekipmanlar aşırı pahallı ülkede..
https://forum.donanimarsivi.com/konu/audeze-maxwell-hakkinda-bilgi.758019/ burdaki posta bak. nova pro gitti wirelessi geldi okadar.

g733 yayıncı kulaklığı ışıklı mışıklı ahahaahahaq. kablosuz 2 model veriyim sana biri bendede olmayan turtle beach stealth pro diğeri audeze maxwell
Turtle beach'i yabancılar iyi övüyordu. Audeze i de duydum ama yalan yok yorumlarına vs. bakmamıtşım

Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Ahmet Köroğlu
kullandıklarımı saymadım da şuan 3 kafaüstü bi sennheiser ie200 odyofil kulaklığı 1 tws samsungun :DD 2 de kablolu stok model kulaklık var . eskileri sayayımmı

Valla o enerjiyi bulursanız çok sevinirim. Neden bilmiyorum çok hoşuma gidiyo milletin tecrübelerini okumak. Zaten kulaklık ve ekipmanlar aşırı pahallı ülkede..

Turtle beach'i yabancılar iyi övüyordu. Audeze i de duydum ama yalan yok yorumlarına vs. bakmamıtşım
audezeyi duysan zaten başka marka aramazsın. ciddiyim bak lakin başm ağırıs yapıyor.

kimisinde maus kimisinde klavye hastaslığı vardır. bende ve sendede kulaklık hastsalığı :D

Reav

80+ Silver

GirayHan

80+ Platinum
kullandıklarımı saymadım da şuan 3 kafaüstü bi sennheiser ie200 odyofil kulaklığı 1 tws samsungun :DD 2 de kablolu stok model kulaklık var . eskileri sayayımmı
focal stellia kullanıyorum. favori kulaklığımdır. kulaklıklarımı genelde yurtdışından sipariş ederim.(y)

sennheiser gibi markalar bana göre berbatlar.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
1,001,925
Üyeler
158,682
Son üye
poguee
Top Bottom