Neler Yeni

Nvidia mı amd mi arkadaşlar iki kart üzerinden örnek vericem

Kürşat Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Kürşat Arslan
İlgilendiği Kategoriler
İNDİRİM PAYLAŞIMLARI, MİNİNG, GAMİNG PC BİLEŞENLERİ
5k ya 2 tane 3060ti alıp sistem yapıp sattım. İkinci el tabii ki. O kadar para verilmez. İkinci ele yonelin temiz garantili ve test edebileceğiniz bir kart alın.
Tanesi 5k.

Kürşat Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Kürşat Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sebebi nedir?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mayıs gibi belki psu alabilirim fsp hyper pro 80+ bronz
Fsp alınır. Ama model hakkında bilgi sahibi değilim.

Livaković

80+ Silver
Sebebi nedir?

Mayıs gibi belki psu alabilirim fsp hyper pro 80+ bronz
Sebebi amdnin wattman hataları meşhurdur asırlardır sürdüğü sorunu net birşekilde çözemiyorlar çözemeyeceklerde 4090da kablo erime olaylarıyla dalga geçtiklerinde enson kendi çıkardıkları 7000 serisi kartlarda işlemcilerindemiydi bir olay vardı bilen arkadaşlar söyleyecektir kronik ısınma sorunu çıktı her modeli ayrı bir sorun ama ucuz rus ruleti gibi düşün bunu

Kürşat Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Kürşat Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Aynısı bende var zaten Garanti kağıdı çıkmadı kutusundan çıksaydı satıp üzerine ekler asus tuf gaming 750-850w gold veya plat alabilirdim
Bende phanteks Gold tam modüler var. Tavsiye ederim.

ANtiQ08

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Furkan
Sebebi amdnin wattman hataları meşhurdur asırlardır sürdüğü sorunu net birşekilde çözemiyorlar çözemeyeceklerde 4090da kablo erime olaylarıyla dalga geçtiklerinde enson kendi çıkardıkları 7000 serisi kartlarda işlemcilerindemiydi bir olay vardı bilen arkadaşlar söyleyecektir kronik ısınma sorunu çıktı her modeli ayrı bir sorun ama ucuz rus ruleti gibi düşün bunu
Hocam fiyat yarı yarıya oynuyor bazı modellerde ki watman olayı çözülüyor diye biliyorum

Bende phanteks Gold tam modüler var. Tavsiye ederim.
Düşünüyorum şuan ama gereksiz parada harcamak istemiyorum 550w yeter bence

Livaković

80+ Silver
Hocam fiyat yarı yarıya oynuyor bazı modellerde ki watman olayı çözülüyor diye biliyorum
bazı modellerinde çözülmesinin sebebi çok nadir 2 3 tane sürücüleri sağlam çıkıyor onlarda sabit kalırsan problem yok ama insan düşünüyor nvidia kartı kullanıcıları sürüclerini güncelliyor ben neden güncelleyemiyorum sorunlu bir marka model aldım diye insanın morali bozuluyor şahsen benim bozulurdu ve sadece bazen sürücüde olmuyor bazen size gelen kart kronik wattmanlıda gelebiliyor bunlarında şikayetleri açıldı forumda

ANtiQ08

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Furkan
bazı modellerinde çözülmesinin sebebi çok nadir 2 3 tane sürücüleri sağlam çıkıyor onlarda sabit kalırsan problem yok ama insan düşünüyor nvidia kartı kullanıcıları sürüclerini güncelliyor ben neden güncelleyemiyorum sorunlu bir marka model aldım diye insanın morali bozuluyor şahsen benim bozulurdu ve sadece bazen sürücüde olmuyor bazen size gelen kart kronik wattmanlıda gelebiliyor bunlarında şikayetleri açıldı forumda
Biliyorum hocam hangisini indirimde yakalarsam onu alırım zaten

Livaković

80+ Silver

Düşünüyorum şuan ama gereksiz parada harcamak istemiyorum 550w yeter bence
https://forum.donanimarsivi.com/konu/rx6700-coekme-sorunu-ve-monitoer-hz-ayari.679305/ bu konu sahibi gibi hergün soru cevabı aramakmı istersiniz nvidia alıp kulaklığınızı takıp keyif sürmekmi 1 alt seviye kart alın huzurlu bir oyun keyfi yaşayın burdaki boş amd fancıklarını dinlemeyiniz kendilerinin amd kullandıklarına bile inanmıyorum.

ANtiQ08

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Furkan
https://forum.donanimarsivi.com/konu/rx6700-coekme-sorunu-ve-monitoer-hz-ayari.679305/ bu konu sahibi gibi hergün soru cevabı aramakmı istersiniz nvidia alıp kulaklığınızı takıp keyif sürmekmi 1 alt seviye kart alın huzurlu bir oyun keyfi yaşayın burdaki boş amd fancıklarını dinlemeyiniz kendilerinin amd kullandıklarına bile inanmıyorum.
Anlıyorum hocam dediğim gibi hangisini indirimde yakalarsam onu alacağım 6800-3070 bir karta 13-15k vermek mantıksız bence

Livaković

80+ Silver
Anlıyorum hocam dediğim gibi hangisini indirimde yakalarsam onu alacağım 6800-3070 bir karta 13-15k vermek mantıksız bence
Ben bir karta 50k verdiğimi biliyorum zamanında zevkler tartışılmaz amd kendisi söylüyor zaten 7000 serisi 4000 serisiyle kapışamıyor diye 6000 serisi ve 3000 serisi kartlar içinde aynısı söylendi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
921,544
Üyeler
142,947
Son üye
IxAvsaRxI
Top Bottom