Neler Yeni

NVIDIA mı Daha iyi Ekran Kartı Üretiyor Yoksa AMD mi?

Kim Daha İyi Ekran Kartı Üretiyor

• Oy kullanan toplam üye
    131
  • Anket kapatıldı .

salihb7123

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
325
İsim
Salih BOZBIYIK
Dostlar sizce kim daha iyi Ekran Kartı üretiyor NVIDIA mı AMD mi ben NVIDIA daha iyi üretiyor diye düşünüyorum RTX Teknolojisi ve yeni 30 serisi ile AMD'den önde gibi duruyor sizinde fikirlerinizi merak ediyorum yazın tartışalım
nvidia

Nasparus

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,686
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
Sistem Toplama, JS, İktisat, Felsefe, İslam, Müzik
Dostlar sizce kim daha iyi Ekran Kartı üretiyor NVIDIA mı AMD mi ben NVIDIA daha iyi üretiyor diye düşünüyorum RTX Teknolojisi ve yeni 30 serisi ile AMD'den önde gibi duruyor sizinde fikirlerinizi merak ediyorum yazın tartışalım
Ray Tracing ikisinde de var ama Nvidia bu konuda daha önde Dlss teknolojisi ile birlikte. Amd Fidelity FX ve yazılım tarafında kendini geliştirmeli. Nvidia diyorum

radasamara

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,713
İsim
rada
NVIDIA, RTX teknolojisi bile yeter.
U-Usta rtx denen şey pazarlama stratejisi. Güçlü GTX kartlarda shaderler ile ışın izleme teknolojisine çok benzeyen grafik seviyesine ulaşabiliyor. Nvidia yeni serileri satmak için eskiyi güncellemiyor. Amd tarafındada RX6000 serisi ışın izleme teknolojisine sahip ama henüz oyunlarda desteği varmı bilmiyorum. Rtx denen şeyi çok abartmayın. Örnek olarak minecraftta bazı üst düzey shaderler rtx moddan daha iyi grafiklere sahip.

S1000RR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
246
İsim
Abdüssamed öztemur
Amd fanboy olarak söylüyorum kesinlikle nvidea rtx ve dlss den ötürü
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ray Tracing ikisinde de var ama Nvidia bu konuda daha önde Dlss teknolojisi ile birlikte. Amd Fidelity FX ve yazılım tarafında kendini geliştirmeli. Nvidia diyorum
Amd de varmı ?

Mertpk

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,792
İsim
Mert Metshi
Nvidia güzel ama amd ucuz olduğundan amd diyorum

Beter Ali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,424
İsim
Mert Can Kopal
çıkıcak kavgayı pembe ablaya kavgayı izliyorum

okankygsz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
336
İsim
Okan kaygısız

KebanFiru

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
915
İsim
Hakan(KebanFiru)
Dün de "AMD" ve "İntel" için bir konu açmıştın. Potansiyel tartışma çıkartabilir, bu konular.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şuan sadece 6000 serisinde var ileri ki zamanlarda 5000 serisine getirecekler.
"RT" yazılımsal değil. Donanım ile sağlanıyor. "5000" serisine gelirse, kullanılmaz.

Top Bottom