Neler Yeni

Nvidiadan ekran kartı mı Amd ekran kartı mı

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Mesut ilteke
Abi ben nvdiadan amd geçtim sistem değiştirdim amd çok sorunlu oyunlari tam ekranda oynayamiyorum amdnin kayıt programını kullanamiyorum sürekli hata veriyo tekrar nvidia geçmek istiyorum şuan kullandığım MSI Radeon RX 6800 Gaming Z Trio 16G V1 16GB GDDR6 256 Bit Ekran Kartı bunu kaça satıp yerine ne alabilirim daha 2 ay bile olmadi kullanali

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Kerem
Tam ekranda oynayamıyorum der iken neyi kast ediyorsun? Video konusunda da üzülmemen lazım ayar çeker isen düzgün olabilir.

zQuadro

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Furkan
Allah Allah bende niye böyle şeyler olmadı acaba, Hocam bir ayarı felan yanlışmı yaptın

OZAN J

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
224
İsim
OZAN TANKUŞ
Ben de zamanında 2 tane AMD kart kullandım. Yaşadığın sorunların aynısını yaşadım. Windowsdan dolayıdır dedim windowsdan çıkmadı. Kullandığm programlardan dolayı dedim kullandığım programlardan çıkmadı. Yaptığım ayarlar siliniyordu. Girdiğim çözünürlük ayarları uçuyordu. girdiğim özel hz ayarları gidiyordu Gibi gibi. Ama daha rx serisi yeni çıkıyordu öyle düşünün :D O zamandan bu zamana kadar halen Buglar devam ediyorsa vay haline. Bilerek Nvidia ya geçtim. Eski kart da olsa yazılımı stabil, Yeni kart da kullansan stabil.

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Mesut ilteke
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tam ekranda oynayamıyorum der iken neyi kast ediyorsun? Video konusunda da üzülmemen lazım ayar çeker isen düzgün olabilir.
Reis valorant cs go ve bütün oyunlarda tam ekrana aldığım an fps 10 20 gibi kasiyo ve donuyo ama pencereliye aldığım an oyun akıcı normal haline geliyo
Mesaj otomatik birleştirildi:

Allah Allah bende niye böyle şeyler olmadı acaba, Hocam bir ayarı felan yanlışmı yaptın
Belki ama bi çok ayar denedim driver sildim yükledim ama nafile hocam

Ben de zamanında 2 tane AMD kart kullandım. Yaşadığın sorunların aynısını yaşadım. Windowsdan dolayıdır dedim windowsdan çıkmadı. Kullandığm programlardan dolayı dedim kullandığım programlardan çıkmadı. Yaptığım ayarlar siliniyordu. Girdiğim çözünürlük ayarları uçuyordu. girdiğim özel hz ayarları gidiyordu Gibi gibi. Ama daha rx serisi yeni çıkıyordu öyle düşünün :D O zamandan bu zamana kadar halen Buglar devam ediyorsa vay haline. Bilerek Nvidia ya geçtim. Eski kart da olsa yazılımı stabil, Yeni kart da kullansan stabil.
Aynıları reis ben çözünurlugu 1920×1080 yapıyorum bi bakiyorum 1780×920 gibi garip ve saçma bi çözünürlukte acılıyo

OZAN J

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
224
İsim
OZAN TANKUŞ
Reis valorant cs go ve bütün oyunlarda tam ekrana aldığım an fps 10 20 gibi kasiyo ve donuyo ama pencereliye aldığım an oyun akıcı normal haline geliyo

Belki ama bi çok ayar denedim driver sildim yükledim ama nafile hocam

Aynıları reis ben çözünurlugu 1920×1080 yapıyorum bi bakiyorum 1780×920 gibi garip ve saçma bi çözünürlukte acılıyo
Var ise internette eski driverlarını kurup denemek lazım. Ben bu tür şeylerden bıktığım için gittim nvidia ya geçtim. Ondan sonra çok alım satım yaptım. Baktım oynadığım oyunlar cs go dota dan ileri gitmiyor. Gittim 1650S aldım :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Mesut ilteke
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Var ise internette eski driverlarını kurup denemek lazım. Ben bu tür şeylerden bıktığım için gittim nvidia ya geçtim. Ondan sonra çok alım satım yaptım. Baktım oynadığım oyunlar cs go dota dan ileri gitmiyor. Gittim 1650S aldım :D
Abi hemen hemen 2 ay olucak ama ona rağmen bıktım yani ne denediysem olmadi eski driver yüklemeyi denemedim ama onuda denicem bu akşam

Bende oyle bir sorun yoktu. Hangi sürücüyü yükledin acaba?
Adrenalin edition olmasi lazim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
929,212
Üyeler
145,348
Son üye
furkanx1451
Top Bottom