Neler Yeni

NZXT H9 Elite Black Yardım

ridvan k

80+ Bronze

ridvan k

80+ Bronze
Merhaba benim anakartım GIGABYTE B450M S2H 3600MHz(OC) DDR4 Soket AM4 M.2 HDMI DVI VGA mATX Anakart bu anakarta NZXT H9 Elite Black Tempered Glass RGB USB 3.2 ATX Mid Tower Kasa kasayı almak istiyorum ve yanına NZXT F120 RGB Core 3x120mm kontrolcülü siyah kasa fanı bunu alacağım. Uygun mudur sizce RGB'ler çalışmak için? yada başka önerdiğiniz kasa fanı var mı
Bu arada ben h9 elite beyazıni aldım muazzam bir kasa
Icinde kalacağina bir defa al gitsin geleceğe yatirim olur bi daha da almana gerek kalmaz

The3536

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Alican Demir
Bu arada ben h9 elite beyazıni aldım muazzam bir kasa
Icinde kalacağina bir defa al gitsin geleceğe yatirim olur bi daha da almana gerek kalmaz
Ama bu kasaya anakartın gitmez diyorlar ondan dolayıda biraz üzüldüm.

palodayı

80+ Silver

palodayı

80+ Silver
Zor deil sonrada değişirsin elin bollaşınca
Mesaj otomatik birleştirildi:

H9 elite bana daha bir hoş gozuktügu icin ona karar kıldim
beyazı warmı hocam onun

The3536

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Alican Demir

Ekler

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    146.3 KB · Hit: 10

ridvan k

80+ Bronze
Böyle yapıyorum ozaman bunun yanına birde sıvı soğutma veya hava soğutusucu gider mi
Aynen sinerji den alman daha mantikli bana 24 dolarlik yanında nzxt nin kasa alti ledini hediye gonderdiler

Böyle yapıyorum ozaman bunun yanına birde sıvı soğutma veya hava soğutusucu gider mi
Ama fanı ben nzxt duo modelini aldım h9 elit kasasında da 3 adet duo kullanılmş dilersen stoklara girmesini beklersin ama fiyat ozamana kadar ucar gider
O yuzden core yi alabilirsin nzxt nin

Burda azck daha ucuz

Fiyatı bira kasa icin düşurmek istersen h9 elit serisi ile tek farkı kasa ustü meş olaması h9 flov
6 bin TL

Son düzenleme:

The3536

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Alican Demir
Aynen sinerji den alman daha mantikli bana 24 dolarlik yanında nzxt nin kasa alti ledini hediye gonderdiler

Ama fanı ben nzxt duo modelini aldım h9 elit kasasında da 3 adet duo kullanılmş dilersen stoklara girmesini beklersin ama fiyat ozamana kadar ucar gider
O yuzden core yi alabilirsin nzxt nin

Burda azck daha ucuz

Fiyatı bira kasa icin düşurmek istersen h9 elit serisi ile tek farkı kasa ustü meş olaması h9 flov
6 bin TL
Rbg yok ama kardo bunda ya

The3536

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Alican Demir
Sıvı soğutucular hepsi am5 ya hiç am4 yok mu

Top Bottom