Neler Yeni

Nzxt vs Lianli vs phanteks arası kasa önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Eylül Oktay
Arasında kaldığım modeller şunlar:
Nzxt h7 flow
Fırsat: NZXT H7 Flow - CM-H71FB-01 - ATX Mid-Tower Oyun Bilgisayar Kasası - Ön USB-C Bağlantı Noktası - File Ön ve Temperli Cam Yan Parça - Su Soğutma için Ready - Siyah https://www.amazon.com.tr/dp/B0B17CCHM9/ref=cm_sw_r_cp_api_i_dl_6D5B91WP1AK5TVCR0BV7

Lian li lan cool 2 mesh

Phanteks 600s

İçlerinden en çok içime sinem nzxt h7 flow ancak iki tane endişem var.
İçinden fan ve rgb kontrolcusu çıkmıyor bu sorunu nasıl çözebilirim bilmiyorum ilk defa kasa topluyorum.
İkincisi ise h7 flow un fiyatı ve içinden sadece 2 tane stock fan ile geliyor olması.

Sizce fiyatları da göz önüne alarak hangisi tercih edilebilir ?

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,198
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
Lancool 2 mesh

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
Arasında kaldığım modeller şunlar:
Nzxt h7 flow
Fırsat: NZXT H7 Flow - CM-H71FB-01 - ATX Mid-Tower Oyun Bilgisayar Kasası - Ön USB-C Bağlantı Noktası - File Ön ve Temperli Cam Yan Parça - Su Soğutma için Ready - Siyah https://www.amazon.com.tr/dp/B0B17CCHM9/ref=cm_sw_r_cp_api_i_dl_6D5B91WP1AK5TVCR0BV7

Lian li lan cool 2 mesh

Phanteks 600s

İçlerinden en çok içime sinem nzxt h7 flow ancak iki tane endişem var.
İçinden fan ve rgb kontrolcusu çıkmıyor bu sorunu nasıl çözebilirim bilmiyorum ilk defa kasa topluyorum.
İkincisi ise h7 flow un fiyatı ve içinden sadece 2 tane stock fan ile geliyor olması.

Sizce fiyatları da göz önüne alarak hangisi tercih edilebilir ?
lian li normalde ikisindende çok daha iyi marka ama p600s bir başka ya içlerinden en iyi model p600s onu al bence. eğer o11 falan koysaydın düşünürdük şuan içlerinden en iyisi phanteks

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Eylül Oktay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
lian li normalde ikisindende çok daha iyi marka ama p600s bir başka ya içlerinden en iyi model p600s onu al bence. eğer o11 falan koysaydın düşünürdük şuan içlerinden en iyisi phanteks
Lianli nin incelemerini izledim bi türlü ısınamadım kasaya.
P600s te 3 sene önce çıkmış bir kasa üzerinde type c portu yok diye biliyorum. Birde a rgb fanlarla gelmiyor ekstra masraf demek. (Gelmiyor diye biliyorum geliyorsa aydınlatın)
P500a da alınabilir onda a rgb fanlarla geliyor ama bilmiyorum hangisi daha iyi.

Nzxt h7 flow da çok güncel bi kasa olmasından ve diğer ikisine göre 2500 TL fiyatıyla daha ucuz olmasından ilgimi çekiyor. Zira p500a 3 bin TL p600s 3600 TL.

Eli yüzü düzgün ileriye yönelik bir kasa almak neden bu kadar pahalı

Top Bottom