Neler Yeni

Odyssey G5 32" alınır mı ve hangi sistem ile kullanılmalı?

Selamlar
Bu monitör 11 - 12 k bandına alınır mı?

Bu monitöre nasıl bir ekran kartı olan sistem kurmak lazım? Aşağıdaki sistem ile bu monitör iyi bir kombinasyon olur mu?

Kadir güzelkan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
440
İsim
Kadir
Selamlar

Bu monitöre nasıl bir ekran kartı olan sistem kurmak lazım? Aşağıdaki sistem ile bu monitör iyi bir kombinasyon olur mu?
Hocam bu paraya daha iyi monitörler bulunur
Mesaj otomatik birleştirildi:

27 inç olur mu

Kadir güzelkan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
440
İsim
Kadir
https://www.akakce.com/monitor/en-u...nc-freesync-ips-oyuncu-u-fiyati,96855348.html
Bunu beğeniyorum kendimle alacağım

Hocam bence benim attığım monitörü kasanı yükselt

https://www.akakce.com/monitor/en-u...nc-freesync-ips-oyuncu-u-fiyati,96855348.html
Bunu beğeniyorum kendimle alacağım

Hocam bence benim attığım monitörü kasanı yükselt

En alttaki sizinki

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Ömer
Selamlar

https://www.akakce.com/monitor/en-u...G73j5GVK7NjIrEtxo6wZrs2vasWSdtGRoC8BoQAvD_BwE bütçeyi biraz arttırabilirseniz buna bakmanızı öneririm

piston

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Emre oy
Ben "Samsung Odyssey G5 LS27CG510EUXUF"
Monitörü kullanıyorum . Ama ekran kartım Max 144hz verebiliyor o yüzden tam etkili kullananıyorum. Ama çok memnunum 32 inç almanı tavsiye etmem çünkü oyun oynarken 32 incler gözu çok yoruyor ve FPS tarzı oyunlarda düzgün oynayamasın bu yüzden ya 27 inç yada 24 inç almadı tavsiye ederim.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben "Samsung Odyssey G5 LS27CG510EUXUF"
Monitörü kullanıyorum . Ama ekran kartım Max 144hz verebiliyor o yüzden tam etkili kullananıyorum. Ama çok memnunum 32 inç almanı tavsiye etmem çünkü oyun oynarken 32 incler gözu çok yoruyor ve FPS tarzı oyunlarda düzgün oynayamasın bu yüzden ya 27 inç yada 24 inç almadı tavsiye ederim.
Curved 32' alsam yine yorar mı?

27 ile 24 arasında ben çok fark hissedemediğim için 32 arıyorum.

piston

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Emre oy
Curved 32' alsam yine yorar mı?

27 ile 24 arasında ben çok fark hissedemediğim için 32 arıyorum.
Bilgisayar basında çok vakit geçiren biriyseniz. Çok yorar. Yok ben günde Max 3 - 4 saat oturuyorum derseniz çok sıkıntı yaratmaz ama yinede baş ağrısı yapıyor . Ben 27 kullandığım için ara ara baş ağrım oluyor çok bakamıyorum ekrana tabi seçim size kalmış . Curved de yorar büyük ekran olduğu için illaki yorar.

Top Bottom