Neler Yeni

Ö*ümle tehtid edilmek ?

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,048
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
İyi günler, direkt konuya giriş yapıyorum kız arkadaşımın evinin olduğu sokakta herifin biri var bildiğin sokak abisi hapis yatmış çıkmış belanın biri. Sokağına girmem yasakmış,girerken korkmam gerekiyormuş vs. beni gördüğü yerde bir şeyler söylüyor. Bu gün öldürmek ile tehtid etti sokaktaki başka insanlar gelip yapma abi vs vs dedi. Yani adama bir şey demek sorun dememek daha da sorun kaldım ortada ne yapsam nereye gitsem şikayet mi etsem

xSparkua.

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,920
İsim
Chloe Grace Moretz
klasik türk maço erkeği şansın oldukca uzak dur kız arkadaşınla o taraflarda bulusma bir kız uğruna ölürsen eh

DocToR2

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,975
İsim
Furkan Aytan
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar , Ekran Kartı
Discord
DocToR#3732
aynen öyle herkes kendini bir şey sanıyor

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,947
İsim
tümen dağ
Polis birsey yapmaz caren yok kizla uzakta toplu yerlerde takil

CemSultan01

80+ Bronze
İyi günler, direkt konuya giriş yapıyorum kız arkadaşımın evinin olduğu sokakta herifin biri var bildiğin sokak abisi hapis yatmış çıkmış belanın biri. Sokağına girmem yasakmış,girerken korkmam gerekiyormuş vs. beni gördüğü yerde bir şeyler söylüyor. Bu gün öldürmek ile tehtid etti sokaktaki başka insanlar gelip yapma abi vs vs dedi. Yani adama bir şey demek sorun dememek daha da sorun kaldım ortada ne yapsam nereye gitsem şikayet mi etsem
Özür dile haklısın abi de geç. Uğraşılmaz böyle tiplerle. Hiç muhatap bile olma

melidoas6

80+ Silver
Özür dile haklısın abi de geç. Uğraşılmaz böyle tiplerle. Hiç muhatap bile olma
Özür dilerse daha sıkıntı daha çok ezer
Mesaj otomatik birleştirildi:

Adam sana niye çattı o da mı aynı kızı seviyor ?

Erda Yıldırım

80+ Gold
Suyuna gidersen bor şey yapmaz , köpek gibi düşün. Eğer korktuğunu belli etmessen oda saldırmaz.

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,048
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Suyuna gidersen bor şey yapmaz , köpek gibi düşün. Eğer korktuğunu belli etmessen oda saldırmaz.
Hocam muhabbet korkmam vs değil herifin kafa güzelken sataşiyor normalken problem yok. Ama sorunu hallettim sanırım benim yakın abimin kuzeniymiş araya tanıdıklar vs giriyor. Teksasa döndü güzelim Şirinevler

HafızRakun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
619
İsim
Ahmet Zeyrek
Hocam muhabbet korkmam vs değil herifin kafa güzelken sataşiyor normalken problem yok. Ama sorunu hallettim sanırım benim yakın abimin kuzeniymiş araya tanıdıklar vs giriyor. Teksasa döndü güzelim Şirinevler
hocam sikinti cikarsa yaz gelim 5 dakkaya

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,048
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
Özür dilerse daha sıkıntı daha çok ezer

Adam sana niye çattı o da mı aynı kızı seviyor ?
Kızla alakası yok tanımıyor bile, kafası normalken kardeşim kafası güzelken keserim.

hocam sikinti cikarsa yaz gelim 5 dakkaya
Bunlarla bu şekilde uğraşilmaz valla hocam alayı dert bunların, tanıdık vs halledilir konu.

alex jensen

80+ Silver
al tabancayı hocam yanında bulunsun ses çıkarırsa susma çıkarırsa bıçak falan hızır çakırbeyline dönüş

Top Bottom