Neler Yeni

Ölü piksel ve servis süreci

Ayham

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ayham Alroumi
Selam dostlar ben geçen cuma günü itopyadan MSI G271 144hz 1ms 27'' monitörünü sipariş ettim. Dün elime ulaştı hemen kurulumunu yaptım ve ölü piksel testi yaptım. Monitörün yukarısında sadece 1 tane ölü piksel çıktı. Sizlere birkaç sorum olacak. Bu ölü piksel çoğalır mı ileride? 2. soru ise ben itopyaya geri versem değişimi yapılır mı 1 tane ölü piksel için. Yoksa servise falan mı gönderirler? Zaten monitör gelene kadar öldüm bittim tekrar 1 hafta falan serviste kalmasını beklemek istemiyorum. Ölü piksel çoğalırsa garanti kapsamına girer mi ?Yardımınızı bekliyorum.
1603525638725.png

Son düzenleme:

LordHasan

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Selam dostlar ben geçen cuma günü itopyadan MSI G271 144hz 1ms 27'' monitörünü sipariş ettim. Dün elime ulaştı hemen kurulumunu yaptım ve ölü piksel testi yaptım. Monitörün yukarısında sadece 1 tane ölü piksel çıktı. Sizlere iki sorum olacak. Bu ölü piksel çoğalır mı ileride? 2. soru ise ben itopyaya geri versem değişimi yapılır mı 1 tane ölü piksel için. Yoksa servise falan mı gönderirler? Zaten monitör gelene kadar öldüm bittim tekrar 1 hafta falan serviste kalmasını beklemek istemiyorum. Yardımınızı bekliyorum.Alıntıyı görüntüle
Ölü piksel sıkıntılı bir şey yerinde olsam kesin iade veya garanti gönderirdim ileride çoğalabiliyor

Reindi

80+ Silver
bende çıktı direk gönderdim uğraşma ya değiştirsinler ya iade et

mm33

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
406
İsim
Mert Otacı
Kesinlikle iade et MSİ marka monitörlerin %80'inde bu şikayet var zaten.

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Emre Uçar
Ölü Pikselli Monitör hakkında Konumu Okuyabilirsiniz

Top Bottom